НОВИНКА! ТИЖНЕВИЙ ТУР
ІСПАНІЯ – ФРАНЦІЯ, КАТАЛОНІЯ – БАРСЕЛОНА, ЖИРОНА, КОСТА БРАВА
від готелю RIDOMAR 365.

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО від 350 €

Відкриємо для вас Каталонію, Барселону та Південну Францію у будь-яку пору року!

готель RIDOMAR 365

Готель


«Парк Готель КИЇВ 365» - новий, тихий і комфортний готельний комплекс в стилі «іспанського дворика» запрошує в триденний тур “Все Включено”.

Готель з красивим ландшафтним дизайном і вічнозеленими рослинами, складається з 20 номерів рівня 4 *, ресторану, кафе, бару, конференц-залів, салону краси, розташований в 5км від аеропорту Жуляни (Київ), в 10 км від центру Києва і в 200 м від кільцевої дороги, в районі "мормонської" церкви. До готелю швидко і зручно дістатися з будь-якого в'їзду в столицю.

Читати далі

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ

від 3 500 грн за 3 дні
Проживання в комфортних номерах рівня Сніданки та пізні обідиПоїздки-прогулянки майданами та вулицями столиці «Вечірній Київ»Щодня екскурсія визначними пам'ятками Києва та околицями
Щепунктів
Є питання?
Телефонуйте:
Вартість триденного туру

Номери готелю «Київ 365»

Відео

Туристична програма

1-й день.
 • 09:30 - 10:00 зустріч на Південному виході залізничного вокзалу біля готелю «Ібіс» вул. Січеславська 6 та початок екскурсій. Золоті ворота, Володимирський собор, екскурсія в Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий монастир, Старокиївська гора, Андріївський узвіз
 • Приїзд та поселення до готелю КИЇВ 365
 • Пізній обід в готелі
 • Виїзд на прогулянку вечірньою столицею
 • Повернення в готель

Можливі зміні в порядку екскурсійної програми в святкові дні

ДОКЛАДНІШЕ

Стародавній Київ


Стародавній Київ – Золоті ворота, Володимирський собор, Старокиївська гора, Андріївський узвіз, екскурсії в Софійський собор та у Михайлівський Золотоверхий монастир.

Запрошуємо на екскурсію по легендарному старовинному мiсту. Мiсту церков та відьом, місту, де за предковічними легендами голова Всесвітнього Змія поєднується з його хвостом. Під час пішої мандрівки ви дізнаєтесь багато цікавого про тисячолітню історію Києва, відчуєте дихання епох, в яких жили легендарні правителі та славні воїни, щедрі меценати та видатнi майстри.

У вас буде можливість дізнатися iсторiї про кохання та ненависть, перемоги та поразки, вірність та зраду, марнотратство та патріотизм. Вас очікують прекраснi та мiстичнi куточки стародавнього Києва, вiд яких  у захваті були художники та поети.

Покажемо мiсто, яке спепеляли та відновлювали, захищали до останньої краплi кровi. Пройдемо вулицями, де ходили та творили видатні художники й письменники, а в місцях сили загадати бажання, сфотографувати унiкальнi пам’ятники старовини та насолодитися мальовничими краєвидами з Київських гір.

Київ – давнє місто, його iсторiя – це шлях тривалістю більше 1500 років. Київ став колискою Русi i виростив великих правителів, якi, через свою любов до мiста, зводили неймовiрнi пам’ятки архітектури, що збереглися до наших часів.

Ми поринемо в атмосферу минулого бiля Михайлівського Золотоверхого монастиря, який встановлювався як фенікс з руїн i пiсля навали хана Батия, i пiсля варварського знесення радянською владою.

Відкрийте для себе історію загадкових  Золотих воріт та Софійського собору, побудованих ще Ярославом Мудрим цiлу тисячу років тому, без яких Київ уже неможливо уявляти.

Вiдчуємо велич правителів минулого  біля пам’ятника видатному гетьману Богдану Хмельницькому та великiй жінцi – княгинi Ользi. Багато цiкавого дiзнаєтесь про Софiйську та Михайлівську площi, про Старокиївську гору, адже саме звiдси колись починав своє життя Київ.

Із насолодою прогуляємось по Андрiївському узвозу, який вже багато рокiв вiдомий кожному, хто вiдвiдує  Київ. На узвозi матимемо можливiсть надихнутися перлиною бароко – Андрiївською церквою та дiзнатися, чому ж у неї немає  дзвонiв. Подивимося,  що то за такий замок Рiчарда,  глянемо на помешкання Проні Прокопiвні та пізнаємо, де знаходиться одна з мiстичних  Лисих гiр.

Закiнчимо екскурсiю  на Контрактовiй площi – головному майданi Подолу. Подiл – один із трьох найдавнiших осередкiв Києва, традицiйний торгово-ремiсничий район зi своєю аурою, архiтектурою, iсторiєю. Тут ще у 1615 роцi було засновано перший вищий навчальний заклад у Схiднiй Європi – Києво-Могилянську академiю, на Подолi з давнiх часiв знаходиться рiчковий порт, велика  кiлькiсть церков та монастирiв, синагога, Гостинний двiр, фонтан «Самсон» та багато-багато iншого. Ви загадаєте бажання в мiсцях сили, сфотографуєте унiкальнi  пам’ятки старовини та насолодитесь мальовничими краєвидами з Київських гiр.

Після вечері – прогулянка-екскурсія вечірнім Хрещатиком

2-й день.
 • Сніданок
 • 9:30 - Виїзд з готелю на екскурсії
 • Музей іграшок (вхід оплачується окремо – 90 грн)
 • Аскольдова могила
 • Зимова країна (вхід безкоштовно, розваги оплачуються окремо)
 • Святкова вечеря в готелі

Можливі зміні в порядку екскурсійної програми в святкові дні

ДОКЛАДНІШЕ

Музей іграшок , Аскольдова могила , Зимова країна


Державний музей іграшки
   

Основою музейного зібрання є унікальна колекція іграшок, відлік часу якої йде з 30-х років минулого століття і до сьогодення. Загальна кількість експонатів складає понад 15 тисяч найменувань.

В трьох виставкових залах представлено близько 2 тисяч різноманітних іграшок, об’єднаних за трьома темами: „Історія іграшки”, „Українська народна іграшка”, а також зала змінної експозиції.

Музей викликає безсумнівний інтерес як у наймолодших відвідувачів, для яких світ іграшки є природнім, так і для дорослих, які отримують змогу потрапити у дитинство.

Аскольдова могила     

Це історична місцевість, де за легендою в 882 році князь Олег Віщий вбив братів Аскольда й Діра та захопив владу в Києві. Сучасний парк «Аскольдова могила» лежить на крутому схилі й там росте багато різноманітних зелених насаджень, але саме його паркова частина не є чимось незвичайним та сильно поступається іншим паркам міста. Однією з головних родзинок можна назвати оглядовий майданчик, звідки відкривається чудова панорама лівого берега Києва. На території парку можна побачити відновлену в первісному вигляді церкву Святого Миколая та масивні сходи, що ведуть до неї, один зі збережених склепів, дзвіницю, скульптуру Діви Марії, пам’ятний знак «1100-ліття віднайдення угорцями своєї Батьківщини», пам’ятник присвячений героям Крут, пам’ятний знак Герою Україну отцю Августину Волошину. У всьому парку встановлено 14 хрестів із барельєфами, що символізують 14 молитовних циклів (стацій), у яких згадуються муки Христа. 

«Зимова Країна» на ВДНГ

Різдвяна локація, яка дев’ятий рік поспіль дарує киянам і гостям столиці святковий настрій. Цього разу проєкт запускається під гаслом «Поділись світлом» – і це не тільки про можливі блекаути й взаємодопомогу фізичну, а й моральну, адже нині ми маємо ще більше підтримувати одне одного. Тому місія «Зимової Країни» – бути місцем, куди можна прийти за світлом у всіх сенсах цього слова (детальніше про атракції в Зимовій країні читайте в наших соц.мережах).

3-й день.
 • Сніданок
 • 9:30 - Виселення з готелю
 • Києво - Печерська Лавра (вхід оплачується окремо)
 • Обід (плачується окремо)
 • Продовження екскурсії
 • до 17:00 трансфер на залізничний вокзал

Можливі зміні в порядку екскурсійної програми в святкові дні

ДОКЛАДНІШЕ

Києво - Печерська Лавра

Свята Успенська Києво-Печерська Лавра є першим і найдавнішим монастирем на території сучасної України. Тільки три монастирські обителі мають в Україні в даний час статус лаври і освячені на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Це свідчить про особливе шанування Пресвятої Богородиці нашим православним народом, а також зв’язок монашества на Русі і древньої обителі Успіння Богоматері на Горі Афон. Зараз в печерах монастиря покояться нетлінні мощі понад 120 святих. Територія Києво-Печерського монастиря займає понад двадцять гектарів. Він розташований в центрі столиці України — Києві, який ще з IX століття, як сказано в «Повісті минулих літ»  іменується «матір’ю городам руським». Тут знаходиться більше ста споруд, в число яких входить безліч церков. У недільний день в Лаврі звершується до десяти Божественних Літургій. Але і в будні дні в різних храмах обителі постійно звершуються богослужіння. Шість древніх підземних храмів монастиря знаходяться в Дальніх і Ближніх печерах. У стінах Києво-Печерської Лаври зараз працюють відроджена в 1989 році Київська духовна семінарія, а з 1992 року — Київська духовна академія, будівля якої раніше розташовувалася в одному з районів столиці — Подолі, де в даний час діє найвідоміший світський вищий навчальний заклад — Києво- Могилянська академія.

Інформація

Сподіваємося, що наша екскурсійна програма, походи та поїздки допоможуть Вам відкрити для себе і полюбити Київ, а українці по праву стануть пишатися своєю столицею!

Дорогі гості, можливі зміни програми через обставини впливають на проведення туру - погодні умови та епідеміологічна ситуація в країні.

Також радо запрошуємо Вас в КАРПАТИ - в Трускавець і Ворохту, в наші традиційні тижневі тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ і КАРПАТИ - ВОРОХТА ЦІЛИЙ РІК.

Приблизний графік заходів:
7:30 - 10:00- Сніданок за системою «шведський стіл»
9:30 - 12:00- Екскурсія першої половини дня
12:00 - 14:00- Пікнік
14:00 - 18:00- Екскурсія другої половини дня
17:00 - 19:00- Вечеря за системою «шведський стіл»
У вартість не входить:
Квитки на атракціони
Зупинка на каву
Обід у кафе «Пузата Хата»
Увага!

Дорогі гості, можливі зміни програми через обставини впливають на проведення туру - погодні умови та епідеміологічна ситуація в країні.

Також радо запрошуємо Вас в КАРПАТИ - в Трускавець і Ворохту, в наші традиційні тижневі тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ і КАРПАТИ - ВОРОХТА ЦІЛИЙ РІК.

Відгуки

Наші традиційні тури

Дитячий тур «ДІСНЕЙ-365»
...
Дитячий тур «ДІСНЕЙ-365» від «Трускавець 365»
Дитячий тур «ДІСНЕЙ-365» від «Трускавець 365» ДОКЛАДНІШЕ
Дитячий тур «Гуцульські мандри 365»
...
Дитячий тур «Гуцульські мандри 365»
Дитячий тур «Гуцульські мандри 365» ДОКЛАДНІШЕ
Ворохта 365
...
Тижневий тур Ворохта 365 – Говерла – Буковель
Тижневий тур Ворохта 365 – Говерла – Буковель ДОКЛАДНІШЕ
Трускавець 365
...
Тижневий тур ТРУСКАВЕЦЬ 365 – Карпати – Львів – Закарпаття – Польща
Тижневий тур ТРУСКАВЕЦЬ 365 – Карпати – Львів – Закарпаття – Польща ДОКЛАДНІШЕ
Черкащина 365
...
Тижневий тур Черкащина 365
Тижневий тур Черкащина 365 ДОКЛАДНІШЕ