НОВИНКА! ТИЖНЕВИЙ ТУР
ІСПАНІЯ – ФРАНЦІЯ, КАТАЛОНІЯ – БАРСЕЛОНА, ЖИРОНА, КОСТА БРАВА
від готелю RIDOMAR 365.

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО від 350 €

Відкриємо для вас Каталонію, Барселону та Південну Францію у будь-яку пору року!

готель RIDOMAR 365

Готель


«Парк Готель КИЇВ 365» - новий, тихий і комфортний готельний комплекс в стилі «іспанського дворика» запрошує в триденний тур “Все Включено”.

Готель з красивим ландшафтним дизайном і вічнозеленими рослинами, складається з 63 номерів рівня 4 *, ресторану, кафе, бару, конференц-залів, салону краси, розташований в 5км від аеропорту Жуляни (Київ), в 10 км від центру Києва і в 200 м від кільцевої дороги, в районі "мормонської" церкви. До готелю швидко і зручно дістатися з будь-якого в'їзду в столицю.

Читати далі

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ

від 3 500 грн за 3 дні
Проживання в комфортних номерах рівня 2 сніданки, пізній обід, святкова вечеряЩоденні екскурсії та заходи, продумані до дрібницьПрогулянки історичними місцями Києва Відвідування пам'ятників і меморіалівПохід в Києво-Печерську лавру і Межигір'я
Щепунктів
Є питання?
Телефонуйте:
Вартість триденного туру

Номери готелю “Київ 365”

Відео

Туристична програма

1-й день.
 • 10:00 - Зустріч біля залізничного вокзалу (з південного боку)
 • 10:30 - Початок екскурсії Золоті ворота, Володимирський собор, екскурсія в Софійський собор, Михайлівський Золотоверхий монастир, на Старокиївську гору та Андріївський узвіз
 • 16:00 - Приїзд та поселення до готелю "КИЇВ 365"
 • 17:00 - Пізній обід
 • 18:00 - Виїзд на прогулянку вечірньою столицею
 • 21:00 - Повернення в готель
ДОКЛАДНІШЕ

Стародавній Київ – Золоті ворота, Володимирський собор, Старокиївська гора, Андріївський узвіз, екскурсії в Софійський собор та у Михайлівський Золотоверхий монастир.

Запрошуємо на екскурсію по легендарному старовинному мiсту. Мiсту церков та відьом, місту, де за предковічними легендами голова Всесвітнього Змія поєднується з його хвостом. Під час пішої мандрівки ви дізнаєтесь багато цікавого про тисячолітню історію Києва, відчуєте дихання епох, в яких жили легендарні правителі та славні воїни, щедрі меценати та видатнi майстри.

У вас буде можливість дізнатися iсторiї про кохання та ненависть, перемоги та поразки, вірність та зраду, марнотратство та патріотизм. Вас очікують прекраснi та мiстичнi куточки стародавнього Києва, вiд яких  у захваті були художники та поети.

Покажемо мiсто, яке спепеляли та відновлювали, захищали до останньої краплi кровi. Пройдемо вулицями, де ходили та творили видатні художники й письменники, а в місцях сили загадати бажання, сфотографувати унiкальнi пам’ятники старовини та насолодитися мальовничими краєвидами з Київських гір.

Київ – давнє місто, його iсторiя – це шлях тривалістю більше 1500 років. Київ став колискою Русi i виростив великих правителів, якi, через свою любов до мiста, зводили неймовiрнi пам’ятки архітектури, що збереглися до наших часів.

Ми поринемо в атмосферу минулого бiля Михайлівського Золотоверхого монастиря, який встановлювався як фенікс з руїн i пiсля навали хана Батия, i пiсля варварського знесення радянською владою.

Відкрийте для себе історію загадкових  Золотих воріт та Софійського собору, побудованих ще Ярославом Мудрим цiлу тисячу років тому, без яких Київ уже неможливо уявляти.

Вiдчуємо велич правителів минулого  біля пам’ятника видатному гетьману Богдану Хмельницькому та великiй жінцi – княгинi Ользi. Багато цiкавого дiзнаєтесь про Софiйську та Михайлівську площi, про Старокиївську гору, адже саме звiдси колись починав своє життя Київ.

Із насолодою прогуляємось по Андрiївському узвозу, який вже багато рокiв вiдомий кожному, хто вiдвiдує  Київ. На узвозi матимемо можливiсть надихнутися перлиною бароко – Андрiївською церквою та дiзнатися, чому ж у неї немає  дзвонiв. Подивимося,  що то за такий замок Рiчарда,  глянемо на помешкання Проні Прокопiвні та пізнаємо, де знаходиться одна з мiстичних  Лисих гiр.

Закiнчимо екскурсiю  на Контрактовiй площi – головному майданi Подолу. Подiл – один із трьох найдавнiших осередкiв Києва, традицiйний торгово-ремiсничий район зi своєю аурою, архiтектурою, iсторiєю. Тут ще у 1615 роцi було засновано перший вищий навчальний заклад у Схiднiй Європi – Києво-Могилянську академiю, на Подолi з давнiх часiв знаходиться рiчковий порт, велика  кiлькiсть церков та монастирiв, синагога, Гостинний двiр, фонтан «Самсон» та багато-багато iншого. Ви загадаєте бажання в мiсцях сили, сфотографуєте унiкальнi  пам’ятки старовини та насолодитесь мальовничими краєвидами з Київських гiр.

Після вечері – прогулянка-екскурсія вечірнім Хрещатиком

2-й день.
 • 8:30 - Сніданок
 • 9:15 - Виїзд на екскурсію "Межигір'я"
 • 13:00 - Обід-пікнік на природі
 • 14:30 - Оболонська набережна
 • 18:30 - Святкова вечеря
ДОКЛАДНІШЕ

«Межигір’я» – символ корупції президентського масштабу – казкове багатство, що змінює свідомість.

Це надзвичайно мальовничi мiсця зі стародавнiм минулим, яке поринає у глиб вiкiв, це неймовiрнi таємницi та легенди, пов’язанi з видатними дiячами стародавньої Русі -України. А iнша iпостась – це iсторiя урядової резиденцii, побудованої на руїнах колись величного козацького Спасо-Преображенського монастиря, «гнiздо корупцiї», де оселився президент-утiкач.

Комлекс «Межигiр’я» огороджено пятиметровим парканом. Розкiш  вражає  уяву. Так, в резиденцiї  безлiч мармурових паркових скульптур, прекрасний ландшафтний дизайн із використанням екзотичних рослин, альтанки, фонтани, смарагдовi поля для гри у гольф, а на численних ставках безлiч лебедiв та качок, яких, до речi, можна погодувати та зробити класнi селфi.

Прогуляєтесь  по чудовiй набережнiй, де пришвартовано корабель-ресторан «Галеон», побачите безлiч тварин – оленi, наприклад, вiльно гуляють по територiї парку.

I, певна річ, відвідаєте зоопарк, де й досi  живуть страуси, побачите величезний спорткомплекс та клубний будинок  «Хонку».

Переїжджаємо до ще однiєї дуже популярної та цiкавої локацii, про яку багато хто знає та мріє потрапити – «Оболонськi Липки» – так прозвали дотепні кияни Оболонську набережну. Надзвичайно атмосферна мiсцина довжиною 5 км. Не дивно, що сюди органiзовують екскурсii, а кияни приїздять із рiзних куточкiв  мiста, адже вражаючi днiпровi простори, прекраснi пляжi, спортивнi майданчики, альтанки, кав’ярнi, ресторани, архiтектурні  храми, гольф-клуб, алея муз, сад каменiв, фонтани, а на довершення – «вишенька на тортi»- «Секретний об’єкт №1» або сталінське метро – тобто, ви вже зрозумiли – тут обов’язково потрiбно побувати.

А чудовим продовженням прогулянкового дня у Парк-Готелi «КИЇВ 365» буде святкова вечеря!

3-й день.
 • 8:30 - Сніданок
 • 9:30 - Виселення з готелю
 • 10:00 - 12:00 Видубицький Свято-Михайлівський монастир
 • 13:30 - Обід у трапезній ( власним коштом)
 • 14:30 - Продовження екскурсії
 • 17:00 - Виїзд на залізничний вокзал

До вартості туру не входить:
Вхідні квитки у музеї, храми, парк Межигір'я
Обід в “Трапезній”

ДОКЛАДНІШЕ

Видубицький Свято-Михайлівський монастир, Міський парк, Хрещатицький парк, Музей води, Скляний міст, Володимирська гірка.

Третiй день перебування у Києвi розпочнеться з вiдвiдин одного з найстаровиннiйших монастирiв України, шедевра свiтового значення, святинi з тисячолiтньою iсторiєю – Видубицького Свято-Михайлiвського чоловiчого монастиря. Унiкальний архiтектурний комплекс, розташований  у iсторичнiй мiсцевостi  Видубичi, поруч із нижньою частиною Нацiонального ботанiчного саду iм.М.Гришка, по праву вважається пам’яткою національного значення України.

За легендою, ця святиня була заснована на мiсцi, де свого часу «видибнула» статуя язичницького бога Перуна. Найдавнiшим храмом монастиря вважається Михайлiвська церква, збудована у 1070 роцi коштом сина Ярослава Мудрого – Всеволода, ще i як родова усипальниця. У храмi збереглися фрески 11 ст. та розписи 17 ст.

Під час прогулянки територiєю Видубицького монастиря, поруч із вiковими святинями, час наче зупиняється. На змiну мiським турботам та метушнi приходить благодать та спокiй.

Пiсля вiдвiдин Свято-Михайлiвського монастиря, переїзд на наступну локацiю – до монументу  «Україна-мати»,  де впевнимося, як гарно та велично виглядає тризуб замiсть  радянського герба. Цей монумент вважається першою скульптурою настiльки грандiозного розмiру, входить до десятки найвищих монументiв свiту, належить до пам’яток монументального мистецтва України.

Далі ви вiдвiдаєте нацiональний меморiал «Жертв Голодомору»,парк  Вiчної Слави. Бiля меморiальної частини знаходяться декiлька оглядових майданчикiв. Майже з будь-якої верхньої точки парку вiдкривається просто неймовiрно гарна панорама на лiвий берег Києва, Днiпро та Києво-Печерську лавру.

А вже й настав час пообiдати. Ви зможете добряче та смачно пiдкріпитися у ресторанi швидкого харчування «Трапезна», а потiм продовжити вивчати Київ та милуватися його пам’ятками.

Наступна локацiя – Хрещатицький парк, де відбудеться екскурсiя до музею Води – Водно-iнформацiйний центр, оглянемо споруду Лялькового театру,  мiст Закоханих, пам’ятник  «Вiчному коханню», «Скляний мiст». Пройдемося  парком «Володимирська гiрка», де у 19 ст. лiкарi рекомендували гуляти якомога частiше, бо така позитивна енергiя, такий могутнiй енергетичний потiк виходить із надр землi, що зафiксовано багато випадкiв зцiлення вiд важких хвороб.

І ось ми з вами вийшли на головну вулицю Києва – Хрещатик. Це досить молода вулиця, бо селитися та обживати Хрещатик кияни почали з кiнця 18 ст. Мало що залишилось на Хрещатику вiд забудови, що була зведена до  1941 року, але вiдновлена головна вулиця країни дуже гарна. Три площi знаходяться на Хрещатику: одна з них  – Майдан Незалежностi –  серце Києва. Величний монумент Незалежностi  України, пам’ятник засновникам мiста – князям Кию, Щеку, Хориву та сестрі їх  Либiдi, пам’ятник козаку Мамаю, фонтани.

Саме тут, на Хрещатику, закiнчується наша екскурсiя Києвом. Виявляється, що три дні на знайомство зі столицею – це дуже мало, бо ще так багато ми б хотiли вам показати….

О 17.00 у вас трансфер на залізничний вокзал. 

До побачення, до нових  зустрічей.

Інформація

Сподіваємося, що наша екскурсійна програма, походи та поїздки допоможуть Вам відкрити для себе і полюбити Київ, а українці по праву стануть пишатися своєю столицею!

Дорогі гості, можливі зміни програми через обставини впливають на проведення туру - погодні умови та епідеміологічна ситуація в країні.

Також радо запрошуємо Вас в КАРПАТИ - в Трускавець і Ворохту, в наші традиційні тижневі тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ і КАРПАТИ - ВОРОХТА ЦІЛИЙ РІК.

Приблизний графік заходів:
7:30 - 10:00- Сніданок за системою «шведський стіл»
9:30 - 12:00- Екскурсія першої половини дня
12:00 - 14:00- Пікнік
14:00 - 18:00- Екскурсія другої половини дня
17:00 - 19:00- Вечеря за системою «шведський стіл»
У вартість не входить:
Вхідні квитки в музеї та Межигір'я
Квитки на атракціони
Зупинка на каву
Обід у кафе «Пузата Хата»
Увага!

Дорогі гості, можливі зміни програми через обставини впливають на проведення туру - погодні умови та епідеміологічна ситуація в країні.

Також радо запрошуємо Вас в КАРПАТИ - в Трускавець і Ворохту, в наші традиційні тижневі тури ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ і КАРПАТИ - ВОРОХТА ЦІЛИЙ РІК.

Відгуки

Наші традиційні тури

Дитячий тур «ДІСНЕЙ-365»
...
Дитячий тур «ДІСНЕЙ-365» від «Трускавець 365»
Дитячий тур «ДІСНЕЙ-365» від «Трускавець 365» ДОКЛАДНІШЕ
Дитячий тур «Гуцульські мандри 365»
...
Дитячий тур «Гуцульські мандри 365»
Дитячий тур «Гуцульські мандри 365» ДОКЛАДНІШЕ
Ворохта 365
...
Тижневий тур Ворохта 365 – Говерла – Буковель
Тижневий тур Ворохта 365 – Говерла – Буковель ДОКЛАДНІШЕ
Трускавець 365
...
Тижневий тур ТРУСКАВЕЦЬ 365 – Карпати – Львів – Закарпаття – Польща
Тижневий тур ТРУСКАВЕЦЬ 365 – Карпати – Львів – Закарпаття – Польща ДОКЛАДНІШЕ
Черкащина 365
...
Тижневий тур Черкащина 365
Тижневий тур Черкащина 365 ДОКЛАДНІШЕ