Екскурсія: Чернівці - історичний центр Буковини

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
6:30 – 18:00
Трансфер
Здійснюється автобусами готелю "Ворохта 365". Автобуси оснащені м'якими сидіннями і кондиціонерами для комфортної поїздки. Професійні та досвідчені водії доставлять вас до Чернівців і відвезуть назад до Ворохти.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Запрошуємо вас на екскурсію до Чернівців. Це колоритне місто Західної України, пронизане атмосферою унікальної культури регіону. Тут ви зможете пройтися старовинними вулицями, подивитися на прекрасні архітектурні ансамблі або зайти до затишної кав’ярні в центрі міста.

Ця екскурсія надається безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Подорож почнеться рано вранці. Дорога з Ворохти до Чернівців займає кілька годин, так що ви зможете відпочити і подрімати напередодні насиченого дня. В дорозі повз пронесуться Карпатські вершини і передгір’я, а також долина річки Прут з її розкішною природою.

Коли ви приїдете, вас зустріне екскурсовод, який добре знає місто, і ви рушите на екскурсію Чернівцями. Під час прогулянки ви побачите найважливіші місцеві визначні пам’ятки. Спершу ви зайдете на центральну площу, над якою височить ратуша – історичне серце міста. Чернівецька ратуша була побудована в 1840-х роках.

Старовинна будівля магістрату досить проста. Її оформлення позбавлене нагромаджень скульптур і мозаїк, проте його складно назвати скупим. Архітектура ратуші виділяється діловою строгістю і красою.

Відвідавши ратушу, ви прогуляєтеся до наступного пункту на екскурсії в Чернівцях – філармонії. Ця будівля була зведена в 1876 році. Цікаво, що у фундаменті будівельники заховали урну з посланням до нащадків. Історія цієї будівлі тісно пов’язана з долею самого міста – всі відомі артисти, які виступали в Чернівцях, давали концерти саме тут. Старі стіни філармонії пам’ятають концерти Миколи Лисенка, Соломії Крушельницької, Федора Шаляпіна та Енріко Карузо. Саме тут можна доторкнутися до культури старовинного міста.

На екскурсії в Чернівці ви пройдетеся по пішохідній вулиці Ольги Кобилянської – центральної артерії міста. Тут ви побачите будівлі, у яких в ХІХ столітті тулилися магазини, кафе, виставки та друкарні. Тут кипіле все світське й ділове життя міста. Сьогодні вулиця не спорожніла – сюди обов’язково заходять туристи, які відвідують Чернівці, і тут відпочивають жителі міста.

Пройшовши по старовинній вулиці, ви зайдете до кафедрального собору Святого Духа. Цей храм зводився 20 років, з 1844 по 1864. Для участі у роботі з Відня прибув архітектор Антін Рьолль, який використовував в проекті кращі зразки світової архітектури – за основу проекту був узятий Ісаакіївський собор у Петербурзі, а стиль храму був натхненний шедеврами італійського Ренесансу. Особливо яскравим і приємним оку собор робить ніжно-рожеве забарвлення. Гуляючи містом на відпочинку в Карпатах, ви зможете належно оцінити цей архітектурний пам’ятник і прогулятися затишним парком, що оточує святиню.

Екскурсію до Чернівців увінчає головна пам’ятка міста – університет. Ансамбль університету був побудований в 1864-1882 роках під керівництвом архітектора Йозефа Главки, проте спочатку в цих будівлях знаходилася резиденція митрополита Буковини. Пам’ятка була зведена в стилі еклектизму – поєднання різнорідних елементів надає ансамблю унікальні риси. Тут ви побачите мавретанські вежі, які підносяться над комплексом, схожим на лицарський замок. Особливий колорит регіону відображають гуцульські орнаменти на даху і розпису в залах.

Після прогулянки університетом у вас буде півтори години, щоб пройтися по місту. У кінці екскурсії ви зможете відпочити в автобусі дорогою до Ворохти.

group 772

Трансфер

Здійснюється автобусами готелю “Ворохта 365”. Автобуси оснащені м’якими сидіннями і кондиціонерами для комфортної поїздки. Професійні та досвідчені водії доставлять вас до Чернівців і відвезуть назад до Ворохти.

group

Тривалість

6:30 – 18:00

Під час екскурсії ви побачите:

Програма екскурсії:

ellipse 43 1
6:30 Виїзд з Ворохти
10:00 Приїзд в Чернівці
10:00 – 12:30 Прогулянка містом. Відвідування ратуші, філармонії, вулиці Ольги Кобилянської та собору Святого Духа
12:30 – 13:15 Екскурсія університетом
13:30 – 15:00 Вільний час
15:00 Виїзд з Чернівців
18:00 Повернення до Ворохти
rectangle 162
exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
union

За додаткову плату:

 • обід
 • екскурсія містом – 40 грн. з особи
 • екскурсія університетом – 60 грн. з особи
food icon ex

Харчування:

На екскурсії загального харчування не передбачено. Екскурсовод дасть вам рекомендації, яке кафе ви можете відвідати під час вільного часу.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Ратуша
Філармонія
Університет

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки