Екскурсії з Ворохти

Відвідайте найкрасивіші місця Карпат

Ворохта — ідеальне містечко для екскурсій Карпатами, розташоване в серці гір. Недалеко знаходиться Говерла — найвища гора України, Буковель — найпопулярніший курорт Карпат і такі відомі міста як Яремче та Верховина.

По-перше, Ворохта ідеально підходить для гірських видів спорту в будь-яку пору. Влітку це походи горами. Взимку до цієї частини Карпат з’їжджаються прихильники гірськолижного спорту з усієї України. По-друге, Ворохта та сусідні містечка зберігають колорит і культуру Карпат. Тут можна познайомитися з життями пастухів на полонині, поїхати на екскурсію мальовничими краєвидами тощо.

Экскурсії Карпати - Ворохта 365

Трансфер і катання на лижах на курорті Буковель
...
Трансфер і катання на лижах на курорті Буковель
Трансфер і катання на лижах на курорті Буковель Тривалість: 7 – 9 годин ДОКЛАДНІШЕ
Подорож карпатськими стежками
...
Подорож карпатськими стежками
Подорож карпатськими стежками Тривалість: 9:15 – 15:00 ДОКЛАДНІШЕ
Козина екоферма, музей «Дідова аптека»
...
Козина екоферма, музей «Дідова аптека»
Козина екоферма, музей «Дідова аптека» Тривалість: 8:00 – 18:00 ДОКЛАДНІШЕ
Похід на полонину «Стежками чабанiв»
...
Похід на полонину «Стежками чабанiв»
Похід на полонину «Стежками чабанiв» Тривалість: 8:00 – 17:00 ДОКЛАДНІШЕ
Популярний туристичний маршрут на гору П’ятихатки
...
Популярний туристичний маршрут на гору П’ятихатки
Популярний туристичний маршрут на гору П’ятихатки Тривалість: 9:15 – 16:00 ДОКЛАДНІШЕ
Полонина Пожижевська
...
Полонина Пожижевська
Полонина Пожижевська Тривалість: 8:00 – 16:00 ДОКЛАДНІШЕ
Женецький Гук
...
Женецький Гук
Женецький Гук Тривалість: 9:15 – 17:00 ДОКЛАДНІШЕ
Під старими мостами
...
Під старими мостами
Під старими мостами Тривалість: 9:15 – 16:00 ДОКЛАДНІШЕ
Водоспад біля підніжжя Говерли – колиска Пруту
...
Водоспад біля підніжжя Говерли – колиска Пруту
Водоспад біля підніжжя Говерли – колиска Пруту Тривалість: 8:00 – 17:00 ДОКЛАДНІШЕ
Похід-прогулянка «Уздовж Прута»
...
Похід-прогулянка «Уздовж Прута»
Похід-прогулянка «Уздовж Прута» Тривалість: 9:15 – 15:00 ДОКЛАДНІШЕ
Катання на лижах в Ворохті
...
Катання на лижах в Ворохті
Катання на лижах в Ворохті Тривалість: 9:15 – до вечора ДОКЛАДНІШЕ
Супер полонина Борсучина
...
Супер полонина Борсучина
Супер полонина Борсучина Тривалість: 9:15 – 16:00 ДОКЛАДНІШЕ
Косів – столиця гуцульського народного мистецтва. Обід – рибалка
...
Косів – столиця гуцульського народного мистецтва. Обід – рибалка
Косів – столиця гуцульського народного мистецтва. Обід – рибалка Тривалість: 8:00 – 17:00 ДОКЛАДНІШЕ
Насолоджуємося Ворохтою – полонина Лисина
...
Насолоджуємося Ворохтою – полонина Лисина
Насолоджуємося Ворохтою – полонина Лисина Тривалість: 9:15 - 15:00 ДОКЛАДНІШЕ
Чотири полонини Чорногірського хребта
...
Чотири полонини Чорногірського хребта
Чотири полонини Чорногірського хребта Тривалість: 9:15 – 19:00 ДОКЛАДНІШЕ

Усі екскурсії безкоштовні в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

  • Проживання в готелі
  • Безкоштовний трансфер
  • Безкоштовні екскурсії
  • Сніданки і пізні обіди
  • Подорожі Карпатами
  • Пікніки і сухі пайки
  • Міні-курси катання на конях
  • Розважальні програми
Весь перелік

Відгуки

Екскурсії з Ворохти — в серці карпат

Один із найбільш оптимальних варіантів, як відвідати максимум цікавих місць у Карпатах — тури мережі «Відпочинок 365», один із туристичних комплексів якої розташований у центрі Ворохти. До вартості тижневих турів входять щоденні екскурсії (доплачувати необхідно лише за музеї та подібні платні пам’ятки), харчування 2 рази на день та розважальні програми.

Один із найпопулярніших маршрутів для екскурсій у Ворохті влітку — Говерла, найвища точка України. Маршрут на Говерлу не буде легким, особливо для недосвідченого туриста, однак він не вимагає спеціальних навичок і є цілком доступним майже для будь-якої здорової людини.

Звісно наймальовничіша частина маршруту — це вершина Говерли. Звідси відкривається один із найкрасивіших краєвидів не лише Карпат, а й усієї України. Природа Говерли є суворою, але надзвичайно привабливою. Зазвичай температура на вершині є помітно нижчою, ніж біля підніжжя. Також на вершині часто йдуть дощі. Все це важливо враховувати під час підготовки до походу — потрібно мати куртку, зручне взуття та одяг, що не промокає. Тим не менш, краєвиди та враження від походу абсолютно переб’ють побутові та погодні незручності.

Ще один мальовничий і колоритний маршрут для екскурсій із Ворохти — похід на полонини, високогірні луки. Одна з найвідоміших полонин — Борсучина. Розповідають, що вона отримала свою назву завдяки численним борсукам, які живуть на однойменній горі. Звичайно, немає гарантій, що під час походу ви побачите цих тваринок — але точно ви побачите пейзажі масиву Чорногора, найвищого в Україні, а також традиційну карпатську хату, розташовану на полонині.

Господар хати — Василь Саманюк, який дбайливо відтворив гуцульський побут. Зокрема, ви тут побачите карпатську сироварню, де Василь готує бринзу, годівничку для оленів та інших диких тварин, які заходять на полонину, послухаєте, як звучить трембіта — найвідоміший народний інструмент у Карпатах.

Серед наймальовничіших місць для екскурсій у Ворохті влітку — озеро Несамовите, одне з найвисокогірніших озер Карпат. Озеро розташувалося серед зелених гір, вільних від лісу. За формою озеро нагадує Антарктиду, з берегами та дном вкритими камінням.

Окрім природи, Карпати привабливі яскравими містечками серед гір. Одне з найвідоміших — Яремче. Практично в серці цього містечка знаходиться водоспад Пробій — невисокий, але надзвичайно повноводний. Для туристів над водоспадом був збудований міст, із якого відкривається найкращий вид на Пробій.

Неподалік знаходиться друга найвідоміша пам’ятка в Яремче –– музей-ресторан «Гуцульщина». Це унікальна дерев’яна будівля, збудована без жодного цвях, яка зберігає колекцію традиційних експонатів Карпат — тут є піч зі старовинною плиткою, посуд ручної роботи тощо. Окремо варто відзначити, що в Яремчі знаходиться один із найвідоміших сувенірних ринків у Карпатах.

Серед яскравих екскурсій із Ворохти — поїздки великими містами Західної України, зокрема до Івано-Франківська й Чернівців. Івано-Франківськ є порівняно невеликим містом.Можливо завдяки цьому він зберіг затишок та атмосферу. Також завдяки цьому пам’ятки розташовані достатньо компактно й центр легко оглянути під час однієї екскурсії. Туристи прогуляються центром міста, побачивши ратушу Івано-Франківська, де розташований і музей міста, також екскурсовод покаже храми XVIII ст. — одні з найстаріших будівель міста, в кінці екскурсії гості завітають до галереї «Бастіон», де сучасні франківські художники демонструють свої роботи.

Ще одне містечко, яке варто відвідати під час туру — Чернівці, історичний центр Буковини. Найвідоміша пам’ятка Чернівців — університет, збудований у 2-й пол. ХІХ ст. Це унікальна будівля, яка поєднала в собі риси різних архітектурних стилів.

Чернівці та Франківськ є особливо мальовничими місцями для екскурсій у Ворохті взимку. В цю пору міста прикрашають ліхтариками. В центрі проводяться новорічно-різдвяні ярмарки. Однак найпопулярніше місце для зимового відпочинку — це гірськолижні курорти.

Поблизу Ворохти знаходиться найбільший гірськолижний курорт України — Буковель. Готель «Ворохта» безкоштовно відвозить туристів у супроводі екскурсовода на територію Буковеля. Далі ви можете придбати скі-паси — спеціальні картки, за допомогою яких можна потрапити на траси. Звісно, найпопулярніший вид розваг у Буковелі — це гірські лижі. Недарма тут є десятки трас різних рівнів складності. Однак лижами розваги в Буковелі не обмежуються — тут є траси для катання на санях, сноубордах, тюбах тощо.

Курорт є актуальним і для екскурсій у Ворохті влітку. Під час екскурсії в теплу пору туристів відвозять до канатної дороги, із якої відкривається краєвид усіх озер і гір Буковеля. Під час поїздки ви відвідаєте музей «Перевернута хата», де абсолютно все перевернуто догори дригом — ліжка, столи та інші предмети знаходяться на стелі. Ще одне популярне місце — етнопарк «Гуцул Ленд». В етнопарку можна спробувати власноруч намолотити борошна, навчитися користуватися ткацьким верстатом.