Екскурсія: Сходження на гору Магура

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
9:15 – 16:00
Трансфер
Здійснюється автобусом туристичного комплексу «Ворохта 365», оснащеному кондиціонерами та м'якими кріслами. Досвідчений водій добре знайомий з туристичними стежками, тож він швидко довезе вас до початку маршруту. Далі всю дорогу до готелю ви подолаєте самостійно.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Запрошуємо вас на екскурсію на гору Магуру – невисокий, але надзвичайно красивий пік у Верховинському районі. Цей маршрут не вимагає спеціальної підготовки і пройти його зможе майже кожен. У той же час, незважаючи на його простоту, похід не буде нудним – вам відкриються вражаючі види на Говерлу, Чорногорський хребет та інші легендарні місця Гуцульщини.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Зранку ви покинете Ворохту й рушите в бік села Замагора, розташованого на схилах Магури. Це селище було засноване на межі XVI-XVII століть біженцями з навколишніх земель, які ховалися від влади Речі Посполитої. Назва «Замагора» пов’язане з найближчою горою – село знаходиться за Магурою.

Сьогодні це селище зберігає давні гуцульські звичаї. По-перше, спосіб життя й побут багатьох мешканців Замагори не сильно змінився за останні кілька століть – досі місцеві пораються по господарству в горах і займаються народним ремеслом.

По-друге, селище серед Карпатських гір відоме багатовіковими музичними традиціями. Селу вже більше 250 років і за цей час тут народилося безліч талановитих народних музикантів. Крім того, у Замагорі є капела та традиційний гуцульський оркестр.

Околиці села оточені полонинами – карпатськими аналогами альпійських луків. З давніх-давен ці зелені поля були надзвичайно важливими для горян. Досі, перетинаючи зелені схили, ви побачите пастухів, які випасають худобу й ведуть господарство подібно до гуцулів старовини. Грунтовою дорогою ви підійдете до стіни лісу.

Ліси Карпат – один з найважливіших екологічних регіонів України. Так, масиви Карпатського біосферного заповідника були занесені до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Гуцульщина зберегла велику популяцію рослин, колись поширених по всій Європі, але знищених у міру вирубки лісів і господарського освоєння території.

Таким чином, у поході Карпатами ви побачите унікальну живу систему, яка існує століттями. Стовбури величезних сосен здіймаються вгору, гублячись серед пахучої хвої. У тіні цих велетнів причаїлися кущі, ховаючись від палючого сонця та сильних поривів вітру. Придивіться уважно – можливо, ви знайдете зарості ожини й чорниці на галявинах, що розрізають гаї.

До вершини ліс розступиться та перед вами відкриються чудові краєвиди на Чорногірський хребет – найвищий масив України. Вдалині синіє легендарна Говерла. З іншого боку темніє гірський ланцюг Кострич, вкритий густими лісами.

Після відпочинку на вершині Магури ви рушите на сусідню гору П’ятихатку. Це невисокий пік, покритий полонинами, над якими височать сінники. Ви будете йти стежкою вздовж гуцульських пасовищ і самотніх будиночків, розкиданих схилами.

Покинувши луки, ви опинитеся на дорозі, якою повернетеся до готелю. Загалом на екскурсії ви пройдете 12 кілометрів. В цілому, підкорення Магури – це колоритний відпочинок у Карпатах, який дозволить вам провести день серед див гірської природи та побачити пейзажі лісів і полонин.

group 772

Трансфер

Здійснюється автобусом туристичного комплексу «Ворохта 365», оснащеному кондиціонерами та м’якими кріслами. Досвідчений водій добре знайомий з туристичними стежками, тож він швидко довезе вас до початку маршруту. Далі всю дорогу до готелю ви подолаєте самостійно.

group

Тривалість

9:15 – 16:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

Проходить на вершині Магури, його вартість включена в загальну ціну екскурсії. На вас чекає обід на свіжому повітрі серед мальовничих пейзажів Гуцульщини. В меню входить м’ясо та сир з овочами. На закуску вам запропонують фрукти й солодощі.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Село Замагора
Гора Магура
Гора П'ятихатка

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 8 300 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки