Екскурсії з Трускавця

Відвідайте найкрасивіші місця Карпат

Один із найвідоміших курортів Карпат та всієї України — Трускавець. Селище розкинулося в зеленому передгір’ї Карпат з численними мінеральними джерелами, чистими озерами та ставками та тінистими лісовими стежками. Розташований у серці Львівщини, він є ідеальною стартовою точкою для екскурсій до Львова, до прикарпатських замків або для поїздок на Синевір чи Скелі Довбуша.

Крім того, готелі «Трускавець 365» проводить піші екскурсії в гору. Разом із чистим повітрям, прийомом мінеральних вод та оздоровчими процедурами гірські походи дозволять зміцнити організм та відволіктися від сучасного робочого ритму життя.

Екскурсії Трускавець 365

Орів Діл – оглядова панорама Трускавця
...
Орів Діл – оглядова панорама Трускавця
Орів Діл – оглядова панорама Трускавця Тривалість: 9:00 - 16:00 ДОКЛАДНІШЕ
Східницькі краєвиди
...
Східницькі краєвиди
Східницькі краєвиди Тривалість: 9:00 - 15:00 ДОКЛАДНІШЕ
Селище Східниця, база Опака
...
Селище Східниця, база Опака
Селище Східниця, база Опака Тривалість: 9:00 - 16:00 ДОКЛАДНІШЕ
Самбір. Кульчиці – батьківщина трьох гетьманів. Нагуєвичі – батьківщина І.Франка
...
Самбір. Кульчиці – батьківщина трьох гетьманів. Нагуєвичі – батьківщина І.Франка
Самбір. Кульчиці – батьківщина трьох гетьманів. Нагуєвичі – батьківщина І.Франка Тривалість: 9:00 - 17:00 ДОКЛАДНІШЕ
Стрий. Хресний шлях. Розгірче. Скельний монастир
...
Стрий. Хресний шлях. Розгірче. Скельний монастир
Стрий. Хресний шлях. Розгірче. Скельний монастир Тривалість: 9:00 - 15:30 ДОКЛАДНІШЕ
Опака. Хребет Бухів Діл. База Крутогір
...
Опака. Хребет Бухів Діл. База Крутогір
Опака. Хребет Бухів Діл. База Крутогір Тривалість: 9:00 - 16:00 ДОКЛАДНІШЕ
Закарпаття. Мукачево, Берегово
...
Закарпаття. Мукачево, Берегово
Закарпаття. Мукачево, Берегово Тривалість: 7:00 - 22:00 ДОКЛАДНІШЕ
Фортеця Тустань, Східниця (зима)
...
Фортеця Тустань, Східниця (зима)
Фортеця Тустань, Східниця (зима) Тривалість: 8:30 - 14:00 ДОКЛАДНІШЕ
Карпатський трамвай. Інтерактивний центр «Спадщина»
...
Карпатський трамвай. Інтерактивний центр «Спадщина»
Карпатський трамвай. Інтерактивний центр «Спадщина» Тривалість: 8:30 - 18:30 ДОКЛАДНІШЕ
Найвища гора Дрогобиччини – Коньова
...
Найвища гора Дрогобиччини – Коньова
Найвища гора Дрогобиччини – Коньова Тривалість: 9:00 - 16:00 ДОКЛАДНІШЕ
До бойків на сир
...
До бойків на сир
До бойків на сир Тривалість: 8:30 - 17:30 ДОКЛАДНІШЕ
Найвища точка Сколівських Бескидів – гора Парашка
...
Найвища точка Сколівських Бескидів – гора Парашка
Найвища точка Сколівських Бескидів – гора Парашка Тривалість: 8:30 - 17:30 ДОКЛАДНІШЕ
Вулицями середньовічного Львова
...
Вулицями середньовічного Львова
Вулицями середньовічного Львова Тривалість: 8:00 - 15:00 ДОКЛАДНІШЕ
Унікальні святині Підгір’я: Гошів, Храм Св. Анни
...
Унікальні святині Підгір’я: Гошів, Храм Св. Анни
Унікальні святині Підгір’я: Гошів, Храм Св. Анни Тривалість: 9:00 - 18:00 ДОКЛАДНІШЕ
Дельфінарій «Оскар»
...
Дельфінарій «Оскар»
Дельфінарій «Оскар» Тривалість: 1 год ДОКЛАДНІШЕ

Усі екскурсії безкоштовні в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Екскурсійні тури «ТРУСКАВЕЦЬ 365» – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ» по програмі ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! На Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, за...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік

Відгуки

Екскурсії з Трускавця — перлини Прикарпаття

Серед найпопулярніших місць у Карпатах та навколишніх областях – природні пам’ятки. Одне з наймальовничіших природних чудес України – озеро Синевир у Закарпатській області. Озеро утворилося в гірській улоговині на висоті майже 1000 метрів.

На берегах Синевиру знаходиться однойменний національний парк площею 40 тис. га, населений козулями, оленями, ведмедями, рисями та іншими дикими тваринами. Неподалік від заповідника також знаходиться водоспад 14-метровий Шипіт — один із наймальовничіших у Карпатах, та реабілітаційний центр для бурих ведмедів — тут мешкають тварини, які утримувалися у неналежних умовах у неволі.

Ще одна з найпопулярніших одноденних екскурсій з Трускавця – Скелі Довбуша. Це унікальний 80-метровий скельний комплекс, що утворився 70 млн. років тому на дні древнього моря. Скелі схожі на природний замок, вирізаний у камені океанічними течіями та вітрами. Скелі отримали назву на честь Олекси Довбуша – ватажка опришків, карпатських повстанців. За легендою, серед скель Довбуш ховався і звідси робив свої напади.

На перетині природної та історичної спадщини Карпат – Тустань. Раніше тут була фортеця, яка, на жаль, не дожила до теперішнього часу. Проте Урицькі скелі, на вершині яких вона стояла, досі залишаються дуже мальовничим місцем, нагадуючи величезну кам’яну вежу, створену руками самої природи. Усі предмети, знайдені археологами у Тустані, зберігаються у місцевому музеї.

Втім, не всі фортеці на екскурсіях із Трускавця лежать біля руїн. Багато старовинних замків досі стоятиме серед пагорбів і полів Львівщини. Відвідати їх можна на екскурсії «Замки Львівщини» – вона включає 3 фортеці, що входять до т.зв. “Золотої підкови Львівщини”, одного з найпопулярніших маршрутів області. На екскурсії можна оглянути замки, послухати факти про їхню історію, оглянути колекції, що зберігаються в їх стінах – меблі, картини, ікони тощо, та побачити деякі унікальні місця – наприклад, липу, поблизу якої відпочивав Богдан Хмельницький.

Деякі екскурсії в Трускавці цікаві для шанувальників гастрономічного туризму та охочих познайомитись із культурою та колоритом Карпат. Одна з таких — поїздка до сіл Бориня та Ясениця-Замкова, де можна відвідати традиційну бойківську сироварню та старовинну дерев’яну церкву.

Сироварня була заснована місцевим подружжям, яке готує сир за старовинними традиціями. Подружжя Комарницьких варять сир у величезному чані. Намагатися стати сироварами зможуть і туристи. Можна скуштувати бринзу, благородні сири з пліснявою, живі сири зі спеціальними бактеріями та інші.

Відпочинок у Карпатах є актуальним і в холодну пору. Для прихильників зимових екскурсій є унікальна пропозиція –– екскурсії до гірськолижного курорту «Крутогір 365». Цей комплекс належить мережі «Відпочинок 365» і має особливі умови для клієнтів готелю «Трускавець 365». Туристів безкоштовно підвозять до «Крутогора 365», безоплатно видають лижі та скіпаси. «Крутогір 365» має кілька трас із різними рівнями складності й довжиною, оснащених сніговими гарматами. Також тут є інструктори, які працюють і з дітьми, і з дорослими людьми, й із пенсіонерами. Хоча курорт є відносно невеликим, він уже зібрав багато позитивних відгуків щодо екскурсій із Трускавця. Доплачувати доведеться лише якщо ви захочете щось придбати в кафе.

Катання на курортах Буковиця та Славське платне – готель виділяє вам тільки трансфер до курортів, лижі та екскурсовода, який супроводжуватиме вас до курорту. Незважаючи на те, що за послуги цих курортів доведеться доплачувати, ціни на екскурсії в Трускавці залишаються вигідними, адже ви безкоштовно отримуєте основне обладнання та не доплачуєте, щоб потрапити до курорту.

Чи не найпопулярніше місто Карпатського регіону – Львів. Хоча мережа «Відпочинок 365» пропонує 3 екскурсії до цього міста, навіть така кількість маршрутів не може охопити весь львівський колорит та визначні пам’ятки. Екскурсія «Львів історичний та туристичний» проходить центром міста та підійде для тих, хто ще жодного разу не бував у Львові — вона охоплює Площу Ринок, центр старовинного міста, його собори та костели, а також музей-аптеку. На іншій екскурсії гості зможуть побувати на старовинному Личаківському цвинтарі, в Оперному театрі — одному з найкрасивіших в Україні, на горі Високий замок, звідки місто видно як на долоні. А третя екскурсія – це коротка прогулянка містом в останній день туру, яка дозволить привезти яскраві враження додому.