Екскурсія: Найвища гора Дрогобиччини – Коньова

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
9:00 - 16:00
Трансфер
Автобусами туристичного комплексу «Трускавець 365» групи доставляються до початку маршруту, а після екскурсії автобус відвезе відвідувачів до Крутогору. Автобуси оснащені м'якими кріслами та кондиціонерами, а водії добре знайомі з дорогою, тож поїздка буде безпечною та комфортною.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Трускавець розташувався в Карпатському передгір’ї, вкритому перевалами та невисокими зеленими горами. Найвищий пік в околицях курорту – гора Коньова, або гора Героїв Небесної Сотні, висота якого становить 890 метрів.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Виїхавши з Трускавця, групи рушають до старовинного міста нафтовиків Борислав, після чого проїжджають через знаменитий курорт Східницю. Нарешті туристів привозять до місця злиття річок Стрий та Рибинка, звідки починається маршрут на гору.

Спочатку дорога до вершини досить полога, оточена мальовничими лісами передгір’я. Околиці Трускавця, розташовані в тіні Карпатських гір – напевно, один з найзеленіших куточків України. Завдяки прохолодному клімату дерева, що оточують тутешні стежки, не вигоряють і не висихають влітку. Таким чином, початок маршруту нескладний.

Поступово стежка набирає висоту, стаючи все крутіше. З одного боку височать скелі, покриті мохом і кущами. Часом видніються маленькі строкаті квіточки.

З іншого – відкриваються пейзажі пологих пагорбів, порізаних лісами й луками. В оправі з лісів і галявин блищить на Сонці річка Стрий. При гарній погоді звідси видно місто Стрий і мальовничу гору Парашку – найвищий пік Львівщини, позбавлений лісу та покритий золотистої сухою травою.

Поступово стежка набирає висоту, стаючи все крутіше. З одного боку височать скелі, покриті мохом і кущами. Часом видніються маленькі строкаті квіточки.

З іншого – відкриваються пейзажі пологих пагорбів, порізаних лісами й луками. В оправі з лісів і галявин блищить на Сонці річка Стрий. При гарній погоді звідси видно місто Стрий і мальовничу гору Парашку – найвищий пік Львівщини, позбавлений лісу та покритий золотистої сухою травою.

Нарешті група досягне вершини гори Героїв Небесної Сотні. Тут розкинулася квіткова галявина, з якої ще краще видно околиці Коньової. Біля підніжжя розташувалися затишні будиночки колоритного зеленого села Довге.

При найближчому розгляді можна побачити цікавий об’єкт – залишки старої дамби на річці Стрий. У радянську епоху тут планувалося створити величезне водосховище, або «Карпатське море». Будівництво дамби загрожувало затопити довколишні поля та села, знищити мінеральні джерела й забруднити річку, зробивши її непридатною для життя місцевої фауни. Природа ніби виступила проти проекту – зсув зруйнував дамбу, залишивши лише шматки бетонних стін.

Дорога назад проходить «Хресною дорогою» – стежкою, оточеною каплицями та присвяченою останньому шляху Ісуса Христа на Голгофу. Полога грунтова стежка тут змінюється кам’яними брилами, а над головами мандрівників височіє прямовисна стіна. Таким чином, на цій ділянці маршруту можуть стати в нагоді трекінгові палиці.

З цього боку гори знаходиться джерело «Нафтусі» – мінеральної води, аналогів якій за межами України немає. «Нафтуся» утворилася в шарах грунту з високим вмістом органічних речовин, тож запах і присмак цієї води специфічний. Тим не менш, вона чудово підходить щоб охолодитися на пішій прогулянці в літній день, а також справляє позитивний вплив на організм.

Випивши мінеральної води, група виходить на берег річки Стрий, де на неї чекає автобус. На цьому екскурсія не закінчується – гостей везуть на базу Крутогір 365, сучасний гірськолижний комплекс поблизу Трускавця, який тільки нещодавно оновив інфраструктуру. Курорт оточений чарівними лісами, недалеко простягається природний парк «Сколівські Бескиди».

На тлі пейзажів пройде обід, після чого група повернеться до готелю. Загалом, довжина маршруту становить 7 км. Похід на гору Коньову – один з найкрасивіших маршрутів в околицях Трускавця, на якому можна пройтися мальовничими стежками, відпочити на березі кам’янистій річки, випити мінеральної води й побачити найвищі піки цього курорту.

group 772

Трансфер

Автобусами туристичного комплексу «Трускавець 365» групи доставляються до початку маршруту, а після екскурсії автобус відвезе відвідувачів до Крутогору. Автобуси оснащені м’якими кріслами та кондиціонерами, а водії добре знайомі з дорогою, тож поїздка буде безпечною та комфортною.

group

Тривалість

9:00 – 16:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

Обід проходить на базі Крутогір 365 після екскурсії. Зазвичай відвідувачам видається ситна страва, приготована кухарями в готелі, наприклад борщ.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Пейзажі ріки Стрий
Види гори Коньова
Крутогір 365

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 8 300 грн за 7 днів
Короткий опис Екскурсійні тури «ТРУСКАВЕЦЬ 365» – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ» по програмі ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! На Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, за...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки