Екскурсія: Дельфінарій «Оскар»

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
1 год
Трансфер
Не передбачений

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Одна з найоригінальніших пам’яток Трускавця – дельфінарій «Оскар», розважально-оздоровчий комплекс, аналогів якому в Західній Україні немає. Тут можна подивитися на унікальних тварин і відчути атмосферу моря за сотні кілометрів від узбережжя.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Дельфінарій пропонує відвідувачам шоу-програми з різними водними ссавцями. Найпопулярніші жителі комплексу – чорноморські дельфіни, найбільші та найрозумніші мешканці Чорного моря. На жаль, сьогодні ці тварини опинилися під загрозою вимирання, тож у дельфінарії познайомитися з ними значно простіше ніж в дикій природі.

Важливо, що в Трускавці були створені умови, максимально наближені до природного середовища проживання морських ссавців. Головний басейн глибиною 6 метрів один з найбільших в Україні – тут у дельфінів є можливість грати майже у вільних умовах. Більше того, увагу приділили формі басейну – вчені стверджують, що фасолеподобна водойма найбільш оптимальна для тварин.

Не менш цікаво спостерігати за морськими котиками – красивими ссавцями, які проживають у холодних морях. Ці унікальні тварини половину життя проводять в морі, а половину – на суші. Вусаті й вухаті мордочки цих тварин дійсно чимось нагадують котів.

У дельфінарії величезна увага приділяється комфорту вихованців. Всього тут проживають 6 дельфінів і 2 морських котиків, за якими доглядають співробітники «Оскара». Дресирувальники годують тварин і грають з ними, а ветеринар стежить за здоров’ям дельфінів і морських котиків. Завдяки старанням співробітників популяція дельфінів і морських котиків зростає.

Дельфінарій «Оскар» пропонує денні та вечірні шоу з тваринами, а також безліч додаткових послуг. Наприклад, тут проводяться сеанси дельфінотерапії. Це унікальна медична процедура, яка позитивно впливає на психіку. Терапія застосовується для профілактики розладів аутистичного спектру та інших психологічних захворювань у дітей.

Не менш корисним є плавання з дельфінами – ці розумні тварини надзвичайно товариські, тож вони грають з людиною, сприймаючи її як свого родича. Дивовижно, наскільки точно дельфіни відчувають фізичний і ментальний стан людей – вони прекрасно розуміють, коли людина готова грати з ними, а коли слід просто плисти поруч, дбайливо супроводжуючи її.

Також дресирований дельфін може взяти людину на свою спину та прокатати його по периметру басейну. З одного боку, це подарує емоції від швидкого плавання в чистій теплій воді. З іншого, катання на спині – найближчий варіант спілкування з морськими тваринами. Професійний фотограф зробить гостям знімок з дельфінами на пам’ять.

Екскурсія дозволяє подивитися на видовищні стрибки дельфінів, а також скупатися з цими товариськими та неагресивними ссавцями.

group 772

Трансфер

Не передбачений

group

Тривалість

1 год

Під час екскурсії ви побачите:

Графік роботи:

ellipse 43 1

Тривалість шоу в дельфінарії становить 1 годину. «Оскар» працює 6 днів на тиждень, понеділок вихідний. У святкові дні режим роботи може змінюватися.

Графік роботи з вівторка по п’ятницю:

Денна вистава – 12:00 – 13:00

Вечірня вистава – 16:00 – 17:00

Графік роботи в суботу та неділю:

Ранкова вистава – 11:00 – 12:00

Денна вистава – 14:00 – 15:00

Вечірня вистава – 17:00 – 18:00

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • послуги екскурсовода
 • вхід до дельфінарію для дітей віком до 4 років
union

За додаткову плату:

 • квиток до дельфінарію – 220 грн.
 • квиток для ветеранів АТО і людей з інвалідністю – 110 грн.
food icon ex

Харчування:

Не передбачене

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Шоу з дельфінами
Купання з дельфінами
Морські котики

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Екскурсійні тури «ТРУСКАВЕЦЬ 365» – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ» по програмі ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! На Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, за...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки