Екскурсія: Орів Діл – оглядова панорама Трускавця

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
9:00 - 16:00
Трансфер
До Орова туристів доставлять комфортабельним автобусом з необхідними зручностями. Автобуси оснащені кондиціонерами і м'якими сидіннями. Професійні водії забезпечать безпечну і комфортну поїздку. Довжина пішого маршруту складає 3 кілометри, після чого туристів забере автобус.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Похід на Орів Діл – можливість оцінити красу природи Трускаваця та пізнати місцевий колорит.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Спершу група попрямує до невеликого села Орова. Орів розмістився в річковій долині, оточеній гірськими хребтами йлісами. Походження назви села є спірним. За однією версією, XIX століття тутешні місця іменувалися «Горів» завдяки своєму високогірного положення. Згодом назва «Горів» трансформувалося в сучасний варіант. Інша версія давніша й похмуріша. За часів Київської Русі тут знаходилося поселення, проте коли прийшли монголи, орда спалила його. На згадку про цю трагічну подію нове село назвали «Погорів» і ця назва використовувалася аж до XIX століття.

Екскурсія на Орів Діл почнеться з прогулянки лісовими стежками, які ведуть у гори. Подорож буде проходити гірським масивом Сколівські Бескиди, названим на честь міста Сколе. У 1999 році тут був створений національний парк для охорони й збереження унікальної карпатської природи. Таким чином, під час подорожі Оровим Долом можна оцінити красу первозданної природи.

Зверніть увагу на спокій і велич Карпатських гір. Прогулянка проходить звивистими стежками, захованими під покровом багатовікових лісів. Тут можна втекти від шуму сучасних міст, відчути умиротворення й незворушність природи та вдихнути свіже повітря, наповнене ароматами смоли й запахами квітів.

Пройшовши хвойними лісами, група підніметься на вершину гірського хребта. Тут на туристів чекають вражаючі пейзажі Бескидів. Найцікавіша вершина цього масиву – звичайно ж, гора Парашка, красу якої можна оцінити під час екскурсії на Орів Діл. Висота гори – приблизно 1268,5 -1271 м., а вершина її увінчана пам’ятним хрестом і каменем. З горою Парашкою пов’язана трагічна історія часів Стародавньої Русі. Назва піку походить від імені дівчини Парашки – чи то доньки, чи то дружини Святослава – сина Володимира Великого. Після смерті Володимира його сини не поділили владу і Русь охопила міжусобиця. За легендою, коли Святослав посварився зі своїм старшим братом Святополком Окаянним, дружинники Святополка убили Парашку на цій вершині Бескидів.

З іншого боку відкриються міста, розкидані серед карпатських гір. Санаторії та вілли Трускавця потопають у зелені. По сусідству постане Стебник – частина Дрогобича, яка в ХІХ – ХХ століттях прославилася запасами калійних солей. Також звідси чудово видно давнє місто Дрогобич, відоме своїми храмами й чудовими архітектурними пам’ятками. При детальному огляді відкривається нафтоносний Борислав і колоритне місто Стрий.

Прогулянка оглядовим майданчиком – це кращий спосіб побачити Трускавець та околиці з висоти. Біля ніг туристів розстелиться мальовниче передгір’я й міста зі старовинними іграшковими будиночками, над якими височить зелена корона гір.

group 772

Трансфер

До Орова туристів доставлять комфортабельним автобусом з необхідними зручностями. Автобуси оснащені кондиціонерами і м’якими сидіннями. Професійні водії забезпечать безпечну і комфортну поїздку. Довжина пішого маршруту складає 3 кілометри, після чого туристів забере автобус.

group

Тривалість

9:00 – 16:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

У рамках екскурсії в мальовничому місці проходить пікнік. Тут можна пообідати на березі ставка на форельному господарстві.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Природа Сколівських Бескидів
Гора Парашка
Панорама Трускавця

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Екскурсійні тури «ТРУСКАВЕЦЬ 365» – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ» по програмі ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! На Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, за...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки