Екскурсія: Селище Східниця, база Опака

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
9:00 - 16:00
Трансфер
Проходить на автобусах туристичного комплексу «Трускавець 365». Готель надає туристичні автобуси з кондиціонерами, м'якими кріслами й системами обігріву. Водії добре знайомі з маршрутом, тож вони провезуть туристів по всім пам'яткам у рамках екскурсії.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Трускавець оточений курортами й невеликими базами відпочинку, розташованими серед мальовничих лісистих пагорбів. Екскурсія до Східниці й Опаки – це поїздка до зеленого оазису передгір’я, де можна скуштувати мінеральної води, відпочити на березі найчистіших озер, а також порибалити в тіні прикарпатських лісів.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Виїхавши з Трускавця, туристи прямують до старовинного міста Борислава – нафтового серця Українських Карпат. Раніше тут знаходився надзвичайно важливий промисловий центр, однак сьогодні від нього залишилися лише старі нафтові вишки. Коли автобус перетинатиме це місто, оспіване Іваном Франком, екскурсовод розповість про його історію та промисловість, колись відому на весь Карпатський регіон.

Проїхавши через Борислав, група перетинає низькогірний Східницький перевал. Звивиста дорога спускається в долину в оточенні зелені. Коли автобус зупиниться, туристи попрямують до мінерального джерела мальовничим лісом. У Східниці можна скуштувати «Нафтусю» – найпопулярнішу мінералку Карпат. Прикарпатська вода виводить солі з організму, прочищаючи його, а також зупиняє ріст каменів у нирках.

Випивши мінеральної води, туристи прямують на сувенірний ринок. Рекомендуємо звернути увагу на дерев’яні вироби, адже різьблення – це старовинний промисел Західної України, саме тут живуть найкращі майстри цього ремесла.

Після відвідування джерела автобус відвозить групу на пішу екскурсію центральною вулицею курорту – Золотою Банею. Відомо, що в епоху Київської Русі тут було поселення з такою назвою, проте воно було зруйноване ордою хана Батия в XIII столітті. Жителі Золотої Бані пішли до гірських лісів і повернулися в долину річки Стрий після відходу загарбників. Місце, де зійшлися селяни, було відповідно назване «Східницею» – тут виросло нове селище.

Курорт відомий содовою водою, схожою на славнозвісну «Боржомі». Вона знижує кислотність шлунку, знімаючи запалення. Крім того, содова вода прискорює обмін речовин, тож регулярне її вживання допоможе позбутися зайвої ваги. Однак важливо пам’ятати, що у великій кількості мінералка може нашкодити. Крім того, содова вода втрачає свої властивості через 2 тижні – це необхідно враховувати тим, хто хоче набрати її з собою. Екскурсовод докладніше розповість про особливості й властивості східницької води.

Відпочивши біля мінеральних джерел, група попрямує до Опаки. Це величезний комплекс для спокійного відпочинку на природі. В оточенні лісової зелені розташувалося гірське озеро, в якому вирощують форель. Рибалкам пропонуються вудки, тож можна знайти тихе місце й порибалити. За окрему плату улов приготують.

Унікальна послуга Опаки – літня траса для тюбів. Це доріжка на схилі пагорба зі спеціальним покриттям, трампліном і поворотами. Завдяки м’якій подушці, наповненій повітрям, катання на тюбі абсолютно безпечне.

Екскурсія до Опаки й Східниці – це відпочинок та оздоровлення в чарівному куточку Прикарпаття. Тут можна усамітнитися на березі озера, покататися на тюбі в розпал літньої спеки й випити мінеральної води.

group 772

Трансфер

Проходить на автобусах туристичного комплексу «Трускавець 365». Готель надає туристичні автобуси з кондиціонерами, м’якими кріслами й системами обігріву. Водії добре знайомі з маршрутом, тож вони провезуть туристів по всім пам’яткам у рамках екскурсії.

group

Тривалість

9:00 – 16:00

Під час екскурсії ви побачите:

Програма екскурсії:

ellipse 43 1
9:00 Виїзд з готелю
9:30 – 10:30 Зупинка біля джерела «Нафтусі» в Східниці, відвідування сувенірного ринку і вільний час
10:30 – 12:15 Екскурсія по Східниці
12:15 – 13:00 Переїзд в Опаку
13:00 – 15:00 Відпочинок в Опаці, обід
16:00 Повернення в готель
rectangle 162
exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
union

За додаткову плату:

 • ловля риби на форельнику – 270 грн. за кг улову
 • приготування риби – 30 грн.
 • обід в кафе
food icon ex

Харчування:

Обід проходить на базі відпочинку в Опаці. Тут туристів запрошують зайти до кафе, де можна поїсти форелі, а також замовити деруни.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Джерелок в Східниці
Краєвиди Східниці
База відпочинку «Опака»

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Екскурсійні тури «ТРУСКАВЕЦЬ 365» – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ» по програмі ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! На Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, за...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки