Екскурсія: Опака. Хребет Бухів Діл. База Крутогір

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
9:00 - 16:00
Трансфер
На екскурсії автобус, оснащений кондиціонерами та м'якими кріслами, везе групу до Опаки. Водії давно працюють на маршрутах і добре знають всі їх особливості, тож вони довезуть туристів до точки початку пішої прогулянки в безпеці й комфорті.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Екскурсія до Опаки й на перевал Бухів – одна з колоритних поїздок зеленим Трускавецьким краєм, на якій на туристів чекає прогулянка хресною дорогою, панорами найвищих і найпопулярніших гір Бескидів, а також відпочинок серед незайманої прикарпатської природи.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Зранку групу везуть до села Опаки, невеликого туристичного куточку в оточенні пологих гірських схилів, вкритих лісом. Це село, за легендою, було засноване в ХІІІ столітті селянами, які сховалися в горах від монголів. Сьогодні воно приваблює гостей форелевим господарством, а також унікальною літньою трасою для катання на тюбах. Однак актив починається на хресній дорозі, заснованій у 1926 році. Це маршрут між двома найважливішими церквами Опаки, який приваблює вірян з усіх навколишніх сіл.

На хресній дорозі можна побачити храм Успіння Пресвятої Богородиці, відкритий у 2010 році – невелику церкву з білосніжними стінами й золотими куполами. На жаль, найстаріші церкви Опаки, побудовані в XVI-XVIII століттях, були зруйновані більшовиками. Проте, їм на зміну був зведений не менш розкішний храм – хоча церква невелика, завдяки біло-золотому окрасу в сонячні дні вона буквально світиться над землею.

Хресна дорога перетинає Бухів перевал – мальовничий куточок, з якого відкривається чарівна панорама Бескидів. З одного боку розмістилася найвища гора Львівщини – Парашка. Цей пік немов виривається з лісу, тягнучись до небес. Влітку його випалена сонцем вершина набуває золотий забарвлення, а навесні вона зеленіє. Назва гори походить від імені княжни Парашки – дочки Володимира Великого. За легендою, на вершині гори її вбили дружинники князя Святополка.

З іншого боку Бухового перевалу відкривається чудовий вид на найвищу гору Дрогобицького краю – Коньову, також відому як Гора Небесної Сотні. Коньова – своєрідна протилежність Парашки. Сама гора губиться за густими масивами карпатського лісу, виступаючи над долиною річки Стрий.

Залишивши перевал, група рушає на хребет Бухів Діл – один з наймальовничіших гірських ланцюгів поблизу Трускавця. Гряда вкрита тисячолітніми лісами. Вгору тягнуться колони сосен, а біля підніжжя цих величних дерев ростуть строкаті квіти. Дорогою можна зібрати свіжу м’яту та різні карпатські ягоди. В тіні кущів розмістилися вогники суниці й кущі, вкриті ожиною. На сонячних галявинах росте чорниця.

Лісова стежка виводить до останньої пам’ятки маршруту – бази відпочинку «Крутогір 365». Не так давно тут була звичайна радянська гірськолижна база із застарілою інфраструктурою, однак зусиллями готелю «Трускавець 365» Крутогір ожив і перетворився в недорогий, тихий і затишний курорт, ціни на якому поступаються тому ж Буковелю.

Влітку гірськолижні траси перетворюються на величезні зелені луки, що спадають із гори й залиті сонцем. Навколо простяглися пагорби Прикарпаття, серед яких розмістилися невеликі села. За селами починаються ліси, які часом розрізають яри й невисокі гори.

З Крутогору групу забирає автобус, відвозячи туристів до готелю. Загалом, маршрут досить складний. Хоча тут немає різких перепадів висот або скель і струмків, які перетинають дорогу, група долає відстань 14 км по горах. Похід по Буховому Долу – одна з кращих можливостей відпочити на природі й гарненько струснути м’язи.

group 772

Трансфер

На екскурсії автобус, оснащений кондиціонерами та м’якими кріслами, везе групу до Опаки. Водії давно працюють на маршрутах і добре знають всі їх особливості, тож вони довезуть туристів до точки початку пішої прогулянки в безпеці й комфорті.

group

Тривалість

9:00 – 16:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • інструктор
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

На базі «Крутогір 365» проходить пікнік, до меню якого зазвичай входять овочі, м’ясо й хліб. На актив необхідно взяти достатньо води.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Село Опака
Панорама Бескидів на Буховому перевалі
Крутогір 365

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 8 300 грн за 7 днів
Короткий опис Екскурсійні тури «ТРУСКАВЕЦЬ 365» – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ» по програмі ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! На Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, за...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки