Екскурсія: Під старими мостами

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
9:15 – 16:00
Трансфер
На початку екскурсії групу відвезуть до навчально-спортивної бази «Авангард». Тривалість переїзду – 5 хвилин. Назад туристи повертаються пішки.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Біля в’їзду до Ворохти вже понад століття темніє унікальна пам’ятка австро-угорської архітектури – залізничний арковий міст-віадук. Величезна споруда, створена зусиллями кращих майстрів Австро-Угорщини, досі вражає своєю красою та надійністю, а наліт часу лише прикрашає це архітектурне диво.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Екскурсія почнеться з поїздки на базу відпочинку «Авангард», розташованої на самому краю селища. Приїхавши до «Авангарду», група попрямує до легендарного віадуку Ворохти. У 1870 році австро-угорський уряд вирішив здійснити амбітний план – з’єднати Адріатичне та Чорне моря залізничною лінією. Всього було побудовано 9 мостів, при чому 4 з них були споруджені у Ворохті в 1894 році.

Сьогодні міст стоїть у тихому куточку серед чарівної карпатської природи, де ніщо не нагадує про труднощі, з якими зіткнулися будівельники при зведенні цього інженерного дива. Умови роботи в горах були надзвичайно важкими, тим більше, що в проекті брали участь полонені італійці – про права ув’язнених у ту епоху ніхто не думав.

Будівництво повністю виправдало себе. Через більш ніж 120 років мости чудово збереглися. Більше того, по 2 з них до сих пір ходять потяги, а найбільший австрійський віадук функціонував до 2000 року та зовсім не виявляв ознак руйнування. Його закрили, коли була побудована нова залізнична лінія.

Після того, як всі сфотографуються біля мальовничого віадука, група попрямує на залізничний вокзал. Зазвичай звідси вирушає дизель-потяг до села Вороненка, дорогою перетинаючи австро-угорські тунелі й аркові мости. З початком карантину залізничний маршрут був закритий, тож туристам доведеться йти до тунелів пішки в супроводі екскурсовода.

Піший маршрут не менше цікавий, ніж поїздка на дизель-потязі– він проходить грунтовою дорогою в серці карпатського лісу. Над стежкою нависають величезні гілки сосен, погойдуючись на вітрі, навколо простяглася зелена стіна з ялин, між якими ростуть кущі лісових ягід, квіти та м’ята. За лісом видніються гірські піки.

Коли зелена гущавина розступиться, можна буде побачити старовинний залізничний тунель. Темрява цього підземного проходу, схожого на загадкову печеру, зачаровує – так і тягне зазирнути, хоч і страшнувато.

В кінці літньої екскурсії підготовлений сюрприз для любителів екстриму – якщо в похід вдалося зібрати групу кількістю більшу за 15 осіб, гостям пропонують відвідати Zip Line. Це спуск на 700-метровому тросі з вершини гори, на якому надають усе необхідне спорядження. Із Zip Linу Ворохти відкривається фантастичний вид на селище та найближчі гори, біля ніг проносяться височенні сосни та ялини. Важливо, що спуск складається з 2 частин – для дорослих є катання уздовж всього тросу, а діти можуть покататися лише на нижній частині довжиною 200 метрів.

Після катання на Zip Line група попрямує зворотнім шляхом. Загалом, маршрут проходить по рівній дорозі, а довжина шляху туди і назад складає близько 8 кілометрів. Таким чином екскурсія «Під старими мостами» – це нескладний і колоритний похід до яскравих пам’ятників Ворохти, чудова можливість відкрити і полюбити це чарівне селище.

group 772

Трансфер

На початку екскурсії групу відвезуть до навчально-спортивної бази «Авангард». Тривалість переїзду – 5 хвилин. Назад туристи повертаються пішки.

group

Тривалість

9:15 – 16:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • послуги екскурсовода
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

Проводиться пікнік у Ворохті. На пікніку гостей пригощають кашею з м’ясом, а також дають чай.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Віадук Ворохти
Тунель в Вороненку
Zip Line

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки