Екскурсія: Козина екоферма, музей «Дідова аптека»

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
8:00 – 18:00
Трансфер
Надається готелем «Ворохта 365». Нові автобуси, оснащені м'якими кріслами та кондиціонерами, підходять для денних турів, а водій добре знає всі особливості маршруту.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Ворохта розташувалася в зеленому серці Карпат, тож тут є безліч маршрутів для екологічного туризму та знайомства з традиціями народного ремесла в колоритних селах.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Екскурсія починається з ранкового переїзду з Ворохти до екоферми. Кілька років тому фермер Іван Вепрук відкрив тут сімейне господарство з виробництва сиру, яке швидко завоювало популярність серед поціновувачів slow food – харчування корисними екологічними продуктами різних національних культур.

Ферма досить швидко виросла й сьогодні на гостей чекає цілий комплекс з виробництва молочних продуктів. Після приїзду сам Іван зустрічає туристів і показує свою ферму – тут можна побачити, як живуть кози, як їх доять і варять сир з молока. Екскурсія буде цікава не тільки дорослим, але й дітям – вони поблизу побачать красивих і нешкідливих домашніх тварин. Після прогулянки фермою господар запрошує скуштувати сиру, виготовленого за старовинними народними рецептами, а після дегустації буде можливість придбати карпатські молочні продукти.

Екскурсія продовжиться у традиційній майстерні з виробництва ковдр із овечої вовни, відомих як «ліжники». Сьогодні Карпати з їх великими полонинами та надзвичайно чистою екологією є центром вітчизняного вівчарства – тут овечі ковдри прикрашають стіни будинків, на вовняні покривала сідають молоді на весіллі, а місцеві ремісники досі вміють виготовляти ковдри й килими вручну, охоче демонструючи свою майстерність туристам. Унікальність виробництва «ліжників» у тому, що освоїти всі його особливості можна лише в Карпатах – тут є пара десятків майстринь, які вміють ткати й правильно промивати в річці свіжу тканину. На екскурсії для гостей відкривається таємниця народного ремесла.

Родзинка поїздки – відвідування музею «Дідова аптека». Цей заклад поєднує магазин, кафе та музей – тут можна познайомитися з народними рецептами чаїв, настоянок і скуштувати мед, а також придбати все це. Спершу гостей запрошують до першої зали з колекцією карпатських трав і настоянок. Екскурсовод розповість про медичні рослини гір, їх властивості та способи застосування. Мабуть, найцікавіша частина колекції – рідкісні настоянки зі зміями, мухоморами та бджолами.

Після екскурсії туристам пропонується продегустувати настоянки в «Дідовій аптеці». Один з найпопулярніших напоїв у кафе – калганівка, українська настоянка на калгані з незвичайним тонким смаком і ароматом. Калганівка легко п’ється, не викликаючи похмілля. Крім того, тут є багатющий асортимент чаїв – суміші з м’ятою, жасмином, чебрецем і лікувальні чаї з різних карпатських трав.

Поїздка до екоферми та «Дідової аптеки» – це колоритний гастрономічний тур, на якому можна скуштувати карпатські сири, трав’яні настоянки та чаї, а також дізнатися, як це все виготовляється.

group 772

Трансфер

Надається готелем «Ворохта 365». Нові автобуси, оснащені м’якими кріслами та кондиціонерами, підходять для денних турів, а водій добре знає всі особливості маршруту.

group

Тривалість

8:00 – 18:00

Під час екскурсії ви побачите:

Програма екскурсії:

ellipse 43 1
8:00 Виїзд із Ворохти
9:00 – 10:00 Екскурсія козячою фермою
10:00 – 12:00 Екскурсія сироварнею, дегустація та покупки
12:30 – 13:30 Відвідування майстерні з виробництва ковдр
13:30 – 14:30 Обід
15:00 – 17:00 Екскурсія «Дідовою аптекою» та дегустація
17:00 – 18:00 Повернення до готелю
rectangle 162
exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
union

За додаткову плату:

 • відвідування козячої екоферми та дегустація – 150 грн.
 • відвідування майстерні з виробництва ковдр – 50 грн.
 • відвідування «Дідової аптеки» – 50 грн.
 • обід – 150 грн.
food icon ex

Харчування:

На екскурсії в гостей буде можливість перекусити кілька разів. У кафе передбачено загальний комплексний обід, після чого група попрямує до «Дідової аптеки». Тут можна буде продегустувати та купити настоянки. На екофермі гостям пропонується дегустація сиру, також можна буде придбати й забрати його з собою.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Кози на фермі
Майстерня з виробництва ковдр з овечої шерсті
«Дідова аптека» та її експонати

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки