Екскурсія: Популярний туристичний маршрут на гору П'ятихатки

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
9:15 – 16:00
Трансфер
Маршрут починається з центру Ворохти – туристів привозять на автобусах, оснащених кондиціонерами та м'якими кріслами. Після активу група пішки повертаться до готелю.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

П’ятихатки – невисока гора, розташована в Карпатському національному природному парку, зовсім поруч із Ворохтою. Підкорення цієї вершини – нескладний колоритний маршрут, на якому можна побачити панораму Говерли й Петроса, а також відвідати табір і поїсти каші з м’ясом за козацьким рецептом.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Маршрут починається з прогулянки центром Ворохти. На зелених полонинах розмістилися затишні дерев’яні будиночки та колоритні стодоли, схожі на очеретяні хатини. На тлі гір виділяються пам’ятки курорту – старовинний міст-віадук, почорнілий від часу, і гуцульська дерев’яна церква, яка чудово збереглася за кілька століть.

Покинувши Ворохту, група опиниться на території Карпатського національного природного парку, який охоплює найкрасивіші та найважливіші пам’ятки гірської природи. Тут є і найвищі піки України, панораму яких можна побачити в поході, й ліси, що змінюються полонинами, та чисті холодні озера.

В дорозі на П’ятихатки відкриваються види на піки масивів Горгани й Чорногора. Так, за гарної погоди тут можна побачити гори з кумедними назвами Хом’як і Синяк. Невідомо, хто придумав найменування цих вершин і звідки вони пішли. Кажуть, що Хом’як схожий на спинку величезного гризуна, замість вовни покритого лісом – на екскурсії гості зможуть відшукати схожість між горою та пухнастим звіром. Синяк нескладно впізнати – покритий мохом кам’янистий пік здалеку здається синім.

Продовжуючи екскурсію, туристи побачать найвищі та найвідоміші гори України – Говерлу й Петрос. Говерла здалеку вражає не менше, ніж поблизу – цей конус схожий на величезну піраміду, покриту кам’яними осипами та низенькою високогірною травою. Біля підніжжя розстелився темний ліс, заповнюючи гірські перевали. Петрос не менш мальовничий – його прекрасно видно навіть коли вершина його сусідки ховається за хмарами, хоча він поступається Говерлі за висотою.

Екскурсія завершиться біля козацького табору «Курінь Довбуша». Цей комплекс, спрямований на спортивно-патріотичне виховання, був відкритий в урочищі П’ятихатки у 2012 році. Його огородили частоколом, побудувавши курені, як на Запорізькій Січі. У зв’язку з карантином комплекс був закритий, проте в звичайний час групи заходять на вогник до козацького куреню.

Зворотна дорога проходить через комплекс, у якому у 1980-х тренувалися радянські гірськолижні команди. У 2000-х був побудований Буковель, а комплекс Ворохти не витримав конкуренції з новим курортом. Старі крісла підйомники скриплять на вітрі, надаючи цьому місцю особливу атмосферу.

Від «Куреня Довбуша» до готелю залишається подолати відстань 6-8 км гірськими луками й лісами, позбавленими крутих обривів і різких перепадів висот. В цілому, маршрут на гору П’ятихатки стане чудовим варіантом для недосвідчених туристів і відпочиваючих з дітьми – без серйозних фізичних зусиль тут можна подивитися на прекрасні краєвиди на околиці Ворохти, пройти колоритними гірськими стежками та познайомитися з природою Карпат.

group 772

Трансфер

Маршрут починається з центру Ворохти – туристів привозять на автобусах, оснащених кондиціонерами та м’якими кріслами. Після активу група пішки повертаться до готелю.

group

Тривалість

9:15 – 16:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • послуги екскурсовода
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

Обід зазвичай проходить у козацькому таборі, де туристів пригощають кашею з м’ясом. У період карантину табір закритий, у готелі групі видаються сухі пайки з м’ясом і сиром. На закуску запропонують овочі, фрукти й солодощі. Рекомендуємо взяти в дорогу мінеральної води.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Краєвид гори П'ятихатки
Краєвиди Горган
Козацький табір

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки