Екскурсія: Подорож карпатськими стежками

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
9:15 – 15:00
Трансфер
В рамках екскурсії не передбачений.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Відпочинок у Ворохті – це літні прогулянки мальовничими карпатськими стежками, оточеними зеленню. В рамках туру «Ворохта 365» постояльцям пропонується рушити до серця гірських лісів, подивитися на чудові пейзажі, а також познайомитися зі старовинними легендами цього колоритного краю.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Похід починається з прогулянки селом Ворохта. Напевно, це один з найкрасивіших куточків Карпат. Дорога оточена дерев’яними будиночками, розкиданими зеленими полонинами, за ними починається стіна лісу, яка тягнеться на багато кілометрів навколо. Над курортом підноситься старовинна церква Різдва Богородиці – затишний і красивий храм, один з найяскравіших зразків народної архітектури.

Найближчий сусід Ворохти – присілок Паленина. Раніше тут був густий ліс, однак його випалили – від слова «палити» й пішла назва цього присілка.

Поступово будиночки розступаються, їм на зміну приходить стежка, що веде туристів углиб старовинного лісу. З двох сторін простягнулися колони сосен, оточені ярами. Між горбами та деревами ростуть квіти й різна зелень.

Карпатські ліси порізані сонячними галявинами, покритими чагарниками чорниці, ожини, малини та м’яти. На маршруті групи часто зупиняються біля наймальовничіших галявин щоб поласувати й подивитися на краєвиди, які відкриваються тут.

У поході карпатськими стежками туристи досягнуть вершин гір, звідки чудово видно масив Горгани, один з найбільших у Карпатах. Це безлісі зелені гори, вкриті килимом із трав. На вершинах виступають величезні кам’яні брили, які в народі називають «горгами» – від них і пішла назва цієї гряди.

За сонячної погоди видніється найпопулярніший карпатський курорт – Буковель. Влітку він схожий на зелений оазис, який розкинувся на березі озера. Над синьою гладдю тягнуться вгору гірськолижні траси, застелені свіжою зеленню, а з боків їх стискають темні масиви лісу.

На полонині гостей запрошують відпочити біля карпатської ватри – тобто, багаття. У відвідувачів буде можливість зануритися в атмосферу народних легенд про гуцулів, оповідань про подвиги опришків – карпатських повстанців, а також про життя людей в оточенні дикої природи гір. Таким чином, тут можна відкрити Карпати з незвичайного й надзвичайно цікавого боку.

Перекусивши, група спускається стежками до Ворохти. Відстань, яка долається на маршруті, становить близько 6 кілометрів, перепад висот – приблизно 1 кілометр. «Подорож карпатськими стежками» – актив середньої складності, часом у горах зустрічаються значні підйоми, а лісову стежку перетинають купини. Проте, непереборних перешкод, що вимагають спеціальної підготовки, тут немає.

group 772

Трансфер

В рамках екскурсії не передбачений.

group

Тривалість

9:15 – 15:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • послуги екскурсовода
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

На екскурсії видається сухий пайок, до якого входить сир, м’ясо та хліб. Пообідати можна буде в кінці маршруту біля багаття під колоритні розповіді екскурсовода про гуцульські звичаї та природу Карпат.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Село Ворохта з висоти гір
Панорама Горган
Ватра в Карпатах

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки