Екскурсія: Водоспад біля підніжжя Говерли - колиска Пруту

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
8:00 – 17:00
Трансфер
Від Ворохти до бази «Заросляк» і назад здійснюється автобусами комплексу «Ворохта 365». Автобуси оснащені кондиціонерами та м'якими кріслами для максимально комфортної поїздки. Професійні водії довезуть вас до початку маршруту та доставлять назад.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Карпати – край величних гір і водоспадів. Тут вам випаде можливість відвідати найвищий каскад нашої країни, розташований біля підніжжя найбільшого піку України. З одного боку, сюди добирається набагато менше туристів, ніж до самої вершини. З іншого, біля водоспаду відкриваються фантастичні види на серце Українських Карпат.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Ви залишите Ворохту та рушите в бік знаменитої гори Говерли – до навчально-спортивної бази «Заросляк». Зверніть увагу, що на екскурсії вам належить перетнути контрольно-пропускний пункт. Таким чином, у поїздку необхідно взяти документи.

«Заросляк» – важливий центр Карпатського туризму, заснований ще в ХІХ столітті. Сьогодні база надає ігровий і тренажерний зал, сауну й масажний кабінет, будучи найвисокогірнішим спортивно-оздоровчим об’єктом нашої країни. Завдяки унікальному розташуванню на висоті 1330 метрів над рівнем моря біля витоків річки Прут, свіжому карпатському повітрю та широкій інфраструктурі «Заросляк» став місцем підготовки вітчизняних олімпійських команд.

Покинувши базу, ви рушите лісовою стежкою, що веде в бік Говерли. Біля підніжжя знаменитого піку розстелилися букові та ялинові гаї, аналогів яким за межами Європи немає. Величезні масиви були знищені, тож на сьогодні в Україні збереглися одні з найбільших у світі букових лісів. Для захисту цього природного куточку він був занесений до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Підніжжя гори Говерли – це мальовниче зелене царство. Стежка оточена заростями гірської сосни – надзвичайно витривалого дерева, яке росте на бідних грунтах високогір’я. Стіна кущів уздовж стежини щільна, так що необхідно чітко йти слідами екскурсовода – він добре знає всі маршрути цієї нерівної лісистої місцевості. Часом зустрічаються круті підйоми, тож дістатися до водоспаду буде не так просто, особливо при вологій погоді.

На галявині відкриється вид на водоспад на річці Прут – чудовий самоцвіт в обрамленні соснових заростей. Що складається з 6 каскадів, він бере початок на схилах Говерли та спадає з висоти 85 метрів. Видовище просто фантастичне!

Поїздка на Прутський водоспад чудово підходить для усамітнення в горах – часто туристи по дорозі на Говерлу обходять цю пам’ятку стороною. Ви будете дивитися на бурхливий потік, відпочиваючи на кам’янистому схилі, всипаному гірськими квітами.

Лісові хащі вздовж річки усипані кольоровими ліхтариками ягід, що губляться в зелені. Ви зможете зібрати багатющий урожай чорниці, ожини, малини й суниці в екологічному куточку біля підніжжя гори Говерли. Восени серед листя на берегах водоспаду зустрічаються гриби.

Загалом, поїздка до витоків річки Прут – це подорож до самого серця Карпат, до піків, що тягнуться в небо, сріблястих потоків гірських струмків і лісових масивів, у яких ховаються свіжі гриби та ягоди.

group 772

Трансфер

Від Ворохти до бази «Заросляк» і назад здійснюється автобусами комплексу «Ворохта 365». Автобуси оснащені м’якими кріслами для максимально комфортної поїздки. Професійні водії довезуть вас до початку маршруту та доставлять назад.

group

Тривалість

8:00 – 17:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • Перетин контрольно-пропускного пункту для дорослих – 80 грн., для дітей – 40 грн.
food icon ex

Харчування:

Проходить біля водоспаду в горах. У рамках даного маршруту вам видадуть сухі пайки, в які увійдуть м’ясо, сир, овочі, фрукти та хліб. Рекомендуємо взяти з собою мінеральної води. Після завершення походу у Ворохті проходить пікнік.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Учбово-спортивна база “Заросляк”
Краєвиди Говерли
Водоспад на ріці Прут

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безоплатний трансфер
 • Екскурсії та активи
 • Сніданки та пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки й сухі пайки
 • Дитяча анімація
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки