Екскурсія: Косів - столиця гуцульського народного мистецтва. Обід - рибалка

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
8:00 – 17:00
Трансфер
Здійснюється автобусами туристичної мережі «Відпочинок 365», оснащених м'якими сидіннями, кондиціонерами та системами обігріву. Водії вже давно працюють на маршрутах, так що вони безпечно доставлять вас до Косова, а досвідчений екскурсовод проведе групу всім маршрутом.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Косів – одне з небагатьох містечок, що зберігає старовинні гуцульські звичаї та народну культуру. Тут можна буде придбати оригінальні карпатські сувеніри, побувати в найбагатшому музеї народного мистецтва, а також відвідати майстер-клас і дізнатися секрети виготовлення справжньої косівської кераміки.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Дорога до Косова займає трохи більше години та проходить мальовничими місцями в серці Карпат. Ви проїдете вздовж легендарної річки Чорний Черемош, а також побачите лісисті перевали та величні гірські піки. Мабуть, Косів – одне з найкрасивіших міст Карпат, воно лежить у величезній долині річки Рибниці, до якої з усіх боків підступають зелені гірські схили.

Екскурсія почнеться з прогулянки залами музею народного мистецтва Гуцульщини й Покуття – унікальної колекції карпатського мистецтва, яка налічує близько 5 тис. експонатів. Тут ви побачите кераміку Косівщини 2 пол. ХІХ – середини ХХ століття. Вам покажуть розписний посуд, покритий блискучою глазур’ю, що чудово зберіг фарбу за кілька століть. Роботи гуцульських майстрів відрізняються розміреністю форм і різноманітністю художніх мотивів – на малюнках, що прикрашають вироби, оживають звірі й птахи, переплітаючись у танці з квітами. Не дивно, що 2019 року косівська кераміка була внесена до Списку шедеврів нематеріальної культури ЮНЕСКО.

Відвідавши музей, ви рушите до форелевого господарства поблизу Косова. Цей комплекс розмістився біля мальовничого витоку карпатської річки в оточенні піків хребта. Таким чином, навіть якщо ви далекі від риболовлі, на вас чекає затишний зелений куточок. Тут любителям рибної ловлі пропонуються чудові умови – чиста вода каскадами спадає з гір, створюючи маленькі озера, в яких розмножується риба.

Гуляючи Косовом, ви відвідаєте гончарну майстерню в центрі містечка – тут у вас буде буквально доторкнутися до народної культури. Господиня проведе екскурсію, на якій розповість і покаже вам, як ліпляться, сушаться й обпікаються горщики та глиняні скульптури.

Найцікавіша частина поїздки – майстер-клас із гончарства в традиційній гуцульській майстерні. Господиня відкриє вам секрети ліпки та продемонструє, як зі шматка глини виростає цілий світ яскравих образів і форм. Після майстер-класу у вас буде можливість придбати оригінальну косівську кераміку.

Загалом, екскурсія до Косова дозволить ознайомитися з народним мистецтвом у музеях цього колоритного містечка, а також самостійно спробувати свої сили в ліпці з глини.

group 772

Трансфер

Здійснюється автобусами туристичної мережі «Відпочинок 365», оснащених м’якими сидіннями, кондиціонерами та системами обігріву. Водії вже давно працюють на маршрутах, так що вони безпечно доставлять вас до Косова, а досвідчений екскурсовод проведе групу всім маршрутом.

group

Тривалість

8:00 – 17:00

Під час екскурсії ви побачите:

Програма екскурсії:

ellipse 43 1
8:00 Виїзд із Ворохти
9:20 Приїзд до Косова
9:30 – 10:30 Екскурсія музеєм народного мистецтва Гуцульщини й Покуття
11:00 – 12:30 Вільний час для прогулянки Косовом
12:30 – 13:30 Відвідування форелевого господарства й обід
13:40 – 15:40 Екскурсія майстернею гончара та майстер-клас у Косові
17:00 Повернення до Ворохти
rectangle 162
exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
union

За додаткову плату:

 • екскурсія майстернею гончара – 50 грн.
 • майстер-клас з ліпки – 30 грн.
 • відвідування музею народного мистецтва – 50 грн.
 • грибна юшка – 100 грн.
 • банош і форель – 200 грн.
food icon ex

Харчування:

Ви зможете пообідати в кафе на форельному господарстві в Косові. Першою стравою на вас чекатиме грибна юшка по традиційному карпатському рецепту. На друге запропонують свіжу форель і банош – кукурудзяну кашу з бринзою.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Музей народного мистецтва Гуцульщини й Покуття
Риболовля на форельнику
Майстер-клас із кераміки

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки