Екскурсія: Похід-прогулянка «Уздовж Прута»

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
9:15 – 15:00
Трансфер
Здійснюється від Ворохти до болота Рудяк, далі група йде пішки більшу частину шляху. Перевезення забезпечують професійні водії на автобусах туристичного комплексу «Ворохта 365», добре знайомі з особливостями маршруту.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Прут – одна з найбільших річок Карпат, що бере початок біля підніжжя Говерли та перетинає Ворохту. На екскурсії уздовж Прута можна побачити каскади й кам’янисті балки з вирами, оточені горами, а також унікальні екосистеми карпатських боліт.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Похід-прогулянка уздовж Прута почнеться з ранкової поїздки з Ворохти до болота Рудяк – одного з найцікавіших куточків Карпатського національного природного парку. Більше двох тисячоліть тому тут було невелике гірське озерце, але з часом воно заросло мохом, травами й очеретом, перетворившись на болото.

Для безпеки на трясовинах були прокладені спеціальні туристичні доріжки – дерев’яні помости, сходити з яких не варто. Помости оточені килимом із моху, крізь який навесні пробиваються строкаті квіти. В цьому унікальному природному куточку зустрічаються різні рослини, занесені до Червоної книги, найцікавіша з яких – росичка. Ця рослина-хижак, листя якої вкрите липкою рідиною, схожою на росу (від неї й пішла назва квітки). Комахи прилипають до листя й росичка їх з’їдає. Уздовж помосту відвідувачів супроводжують зупинки з інформаційними табличками – вони дозволять детальніше ознайомитися з місцевою природою.

Часом крізь рівний грунт болота прориваються самотні, маленькі, вузлуваті та химерно покручені дерева. Тут настільки багато води, що коріння не здатне всю її поглинути, дерева не доживають до зрілості, падають і перегнивають, створюючи добриво для нових рослин. Так за століття сформувався своєрідний ландшафт.

На болоті ростуть кущі журавлини, тож буде можливість спробувати ці кислуваті, але надзвичайно корисні ягоди, розкидані, червоно-вогняні ліхтарики.

Якщо пощастить, можна побачити місцеву фауну – насамперед, жаб. Однак тут є і плямисті тритони різних кольорів, саламандри, чий яскравий чорно-жовтий окрас ні зчим не сплутати, а також різні змії та вужі.

Пройшовши болото, туристи опиняться на лісовій дорозі. Стежка розрізає зелену стіну, а сосни піднімаються над нею, дотягуючись до неба. Пахне хвоєю. Навколо на багато кілометрів простягаються зарості, всипані квітами та ягодами. Восени при вологій погоді в дорозі зустрічається безліч грибів.

Стіна лісу повільно розступається, з-за неї показується річка Прут, що блищить на сонці. Вона бере початок біля підніжжя Говерли та перетинає весь Карпатський регіон, впадаючи до Чорного моря. З двох сторін над потоком нависають кам’янисті береги, вкриті густим давнім лісом і схили, що йдуть кудись вгору.

Прут досить бурхливий і, подібно до багатьох гірських річок, холодний навіть у розпал літньої спеки. Таким чином, прогулянка вздовж Прута дозволить охолодитися й відпочити на природі навіть у найспекотніший день. Стежка біля річки рівна, позбавлена величезних каменів і різких перепадів висот – ніщо не відволікає від спостереження за красою природи.

Екскурсія займає півдня. В кінці на гостей чекає обід на березі річки і відпочинок біля вогнища. Загалом, прогулянка вздовж Прута – це легкий актив берегом важливої водної артерії Карпат, який урізноманітнює відпустку у Ворохті. Прогулянка лісами, водоспадами й горами дозволить відпочити душею та відволіктися від справ, а помірні фізичні навантаження підуть на користь багатьом – від дітей до літніх відпочивальників.

group 772

Трансфер

Здійснюється від Ворохти до болота Рудяк, далі група йде пішки більшу частину шляху. Перевезення забезпечують професійні водії на автобусах туристичного комплексу «Ворохта 365», добре знайомі з особливостями маршруту.

group

Тривалість

9:15 – 15:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

Після завершення маршруту біля Прута проходить пікнік, до меню якого входить уха й карпатський чай.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Болото Рудяк
Рідкісні рослини на болоті
Ріка Прут

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки