kids

Мета програми:

зміцнення імунітету; підвищення опірності організму; підвищення толерантності до вірусних та бактеріальних атак; посилення бар’єрних функцій слизових оболонок; підтримання бронхолегеневої захисної функції; насичення клітин активним киснем; зниження гіперактивності.

ПЕРЕЛІК ПРОЦЕДУР, ЩО ВХОДИТЬ У ПРОГРАМУ ЛІКУВАЛЬНО-ЕКСУРСІЙНОЇ ПУТІВКИ,
ПЛАН ПРОГРАМИ НА 7 ДНІВ

Назва процедури

Кількість процедур

Консультація терапевта

1 процедура

Киснева пінка

7 процедур

Лікувальна ванна з пеніментолом

3 процедури

Електросон

6 процедур

Інгаляції (содові, лікувальні)

3 процедури

Дитячий масаж (20 хв.)

3 процедури

Тубус кварц

3 процедури

Є питання?
Телефонуйте:
+38(097) показати номер
kids2

Збереження і підтримка здоров’я дитини є однією із найважливіших задач кожного з батьків.

На жаль, сучасна екологія, неправильний спосіб життя та стреси нерідко стають причиною зниження імунітету і загального тонусу організму не лише у дорослих, але й у дітей. Наші діти також схильні до стресів, на них згубно впливає несприятливе зовнішнє середовище. Тому так важливо, щоб дитина вела активний спосіб життя.

Медичний центр санаторно-туристичного комплексу «ТРУСКАВЕЦЬ 365» пропонує комфортний відпочинок в Трускавці з дітьми. На думку медиків, зміна обстановки, екскурсії, прогулянки на свіжому повітрі курорту Трускавець в поєднанні з оздоровчими процедурами дають чудовий результат. Відпочинок на курорті заряджає дитину енергією, вона стає активною і веселою. Санаторно-туристичне лікування підвищує працездатність дитини та успішність у навчанні.