Екскурсія: Коломия – старовинне галицьке містечко

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
9:15 – 19:15
Трансфер
Здійснюється автобусами готелю "Ворохта 365". Автобуси оснащені кондиціонерами та м'якими кріслами для приємної поїздки. Досвідчені професійні водії доставлять вас до Коломиї і назад.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Запрошуємо вас на екскурсію до Коломиї – старовинного галицького містечка, що стало популярним центром відпочинку у Карпатах завдяки чудовим музеям культури Західної України.

Ця екскурсія надається безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Дорога з Ворохти сюди займає близько 2 годин. Приїхавши, ви рушите до історичного центру міста. Під час прогулянки вулицями ви вийдете на центральну площу, над якою височить ратуша. Ця споруда опинилася в списку найстаріших ратуш України. Коломийська будівля магістрату була зведена у 1877 році після пожежі, що знищила дерев’яну ратушу XVI століття.

Сьогодні ви побачите будівлю в стилі неоренесансу з досить скромним, проте привабливим декором. Ратуша Коломиї унікальна – її особливість в тому, що вона розташована на розі вулиць, немов демонструючи, що прекрасній архітектурній споруді не обов’язково демонструвати свою красу, вириваючись у центри міських площ.

Прогулявшись біля ратуші, ви рушите до головної пам’ятки Коломиї – Музею Писанки. Колекція музею єдина в своєму роді, вона налічує 12 тисяч експонатів з різних регіонів. Тут на вас чекають не тільки розписні пасхальні яйця, але також малюнки, видряпані на шкаралупі, декоративні яйця з вишивкою, керамічні писанки і навіть яйця з каменю.

Екскурсовод проведе вас Коломийським музеєм Писанки, показавши вам різноманітні типи писанок, а також розповість про різні технології виготовлення великодніх яєць. Загалом, тут ви дізнаєтеся безліч дивовижних фактів про традиції прикраси писанок.

Відвідавши колекцію писанкового розпису, ви рушите до музею народного мистецтва “Гуцульщина”. У цьому музеї Коломиї ви ознайомитеся з народним мистецтвом Західної України. Цей регіон завжди славився своїми майстрами різьби по дереву, так що тут на вас чекають дивовижні вироби місцевих умільців – сервізи, тарілки, скриньки, брошки і безліч інших експонатів.

Зверніть увагу на роботи галицького майстра XVIII століття Іоана Георгія Пінзеля. У своїй творчості скульптор зміг оживити персонажів, надавши особливу експресію та динаміку героям.

Крім того, на екскурсії ви побачите меморіальну кімнату письменника і громадського діяча Андрія Чайковського, в якій був ретельно відтворений побут жителів Західної України XIX століття. Тут ви перенесетеся на кілька століть назад і дізнаєтеся подробиці життя цього видатного діяча української культури.

Пройшовши залами музею Гуцульщини в Коломиї, ви рушите на вільну прогулянку по місту. У вас буде півтори години на огляд визначних пам’яток затишного карпатського містечка. Крім того, ви зможете зайти в кафе і підкріпитися.

Після вільного часу ви зустрінетеся біля автобуса і рушите до Ворохти, везучи з собою фото з музею Писанки в Коломиї та інших пам’яток цього чудового містечка.

group 772

Трансфер

Здійснюється автобусами готелю “Ворохта 365”. Автобуси оснащені кондиціонерами та м’якими кріслами для приємної поїздки. Досвідчені професійні водії доставлять вас до Коломиї і назад.

group

Тривалість

9:15 – 19:15

Під час екскурсії ви побачите:

Програма екскурсії:

ellipse 43 1
9:15 – 11:00 Дорога з Ворохти до Коломиї
11:00 – 11:20 Прогулянка в центр міста
11:20 – 16:00 Екскурсія центром Коломиї, відвідування музеїв Писанки і “Гуцульщини”
16:00 – 17:30 Вільний час для прогулянки містом
17:30 – 19:15 Переїзд до Ворохти
rectangle 162
exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
union

За додаткову плату:

 • відвідування музеїв. Вартість екскурсії двома музеями для дорослих – 90 грн., для пенсіонерів – 60 грн., для дітей і студентів – 50 грн.
 • обід
food icon ex

Харчування:

Загального харчування в рамках екскурсії не передбачено. Напередодні вільного часу екскурсовод покаже, куди ви зможете зайти перекусити.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Ратуша Коломиї
Музей Писанки і його експонати
Експонати музею “Гуцульщина”

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки