Користь та відпочинок в одному “флаконі” –– мандруючи, оздоровлюємося “живою” водою.

Польза и отдых в одном “флаконе” – путешествуя, оздоравливаемся “живой” водой.

jyvaya voda

Лікар-терапевт санаторно-туристичного комплексу призначить правильний курс прийому води залежно від ваших індивідуальних параметрів та стану здоров’я. При хронічних захворюваннях рекомендується мати направлення лікаря. У медичному центрі комплексу можна зробити повну діагностику всіх систем організму –– зробити аналізи крові та сечі, електрокардіограму, УЗД-діагностику.

Зазвичай триразовий прийом води на день, за годину до їжі, необхідно поєднувати з рухом, прогулянками або легкими фізичними навантаженнями — що й передбачено щоденними екскурсіями та походами з харчуванням в обід і з віддаленим прийомом води протягом дня.

Для подорожей, як і для бюветів у санаторіях, розроблено варіант спеціального зберігання «Нафтусі» — вода, що набирається з першоджерела у спеціальні ємності, не має контакту з повітрям та світлом та зберігає властивості протягом доби.

Для оздоровлення організму достатньо й тижня перебування на курорті. Але загальновизнано, що для отримання лікувального ефекту необхідний прийом води не менше 12 днів, тому радимо: кому потрібно покращити своє здоров’я –– приїжджайте до нас на два тури поспіль, отримавши один день у подарунок або після тижневого туру скористайтеся готельними послугами зі знижкою 10%.

Трускавецьке родовище має в наявності понад 25 мінеральних джерел, найвідоміші — це:

«Нафтуся»
«Софія»
«Марія»
«Юзя»
«Бронислава»
istochnyk naftusya 2
istochnyk naftusya no shadow

Джерело «Нафтуся»

«Нафтуся» є «королевою» мінеральних вод. Джерело «Трускавецького» походження має дуже збалансований склад, створений природою. «Нафтуся» — нафтового походження, гідрокарбонатна, гіпотонічна, кальцієво-магнієва мінеральна вода, що містить біологічно активні речовини: бітум, гумус, карбонові ненасичені жирні кислоти, аміносполуки, нейтральні та кислі смоли, олії та феноли.

До її складу входять корисні для організму людини мікроелементи: натрій, марганець, мідь, залізо, бром, йод, сірководень, свинець, літій, вільна вуглекислота, кремнієва кислота. Мінералізація води становить 0,63 – 0,85 г/л, має легкий присмак нафти та запах сірководню.

Завдяки своїм унікальним властивостям «Нафтуся»: –має сечогінну, жовчогінну та протизапальну дію, що сприяє виведенню дрібного каміння з нирок, сечо- та жовчовивідних шляхів, жовчного міхура; – попереджає утворення каменів, зменшує запальний процес, виявляє виражену спазмолітичну та знеболювальну дію; – нормалізує жировий, вуглеводний та білковий обмін, що важливо при лікуванні хворих на цукровий діабет та ожиріння; – покращує діяльність шлунково-кишкового тракту та підшлункової залози; – підвищує активність залоз внутрішньої секреції; – відновлює печінкові клітини; – виводить з організму радіонукліди, шлаки та недоокислені продукти обміну речовин; – нормалізує імунну систему, завдяки чому підвищуються захисні сили організму, зменшується ризик онкологічних захворювань.

istochnyk naftusya 3

Покази до вживання мінеральної води:

сечокам’яна хвороба, пієлонефрит, цистит, вроджені аномалії нирок, сольовий діатез, хронічний простатит у стадії ремісії; – хронічний гепатит, жировий гепатоз, коліт, дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчнокам’яна хвороба, панкреатит, холецистит; – цукровий діабет, ожиріння та надмірна вага, подагра; – ревматоїдні артрити, артрози, остеохондроз хребта.

Протипокази до вживання мінеральної води:

ішемічна хвороба серця; – стенокардія; – гіпертонічна хвороба ІІІ ступеня; – хронічний гломерулонефрит; – цироз печінки; – важка форма діабету.

Рекомендації щодо застосування:

Мінеральна вода — це ліки, тому її необхідно вживати після консультації лікаря безпосередньо в бюветі або набравши в спеціальні ємності, що не мають контакту з повітрям та світлом, і випивши протягом дня (це пов’язано з тим, що при контакті з повітрям лікувальні властивості «Нафтуся» зберігаються не більше 2 годин). – П’ють воду повільно, через трубочку або зі спеціального порцелянового посуду, уникаючи контакту із зубною емаллю. – Необхідно чітко дотримуватись часу, температури, дози, регулярності прийому мінеральної води згідно з призначенням лікаря. – Вживання води необхідно поєднувати з активним рухом, прогулянками, легкими фізичними навантаженнями, а також водними та фізіотерапевтичними процедурами.

Рекомендований термін лікування:

Профілактичний курс прийому води «Нафтуся» становить мінімум 7 днів (підвищує імунітет, зменшує ризик онкологічних захворювань, сприяє виведенню з організму радіонуклідів, а також покращує обмінні процеси). – Для отримання лікувального ефекту необхідний прийом води щонайменше 12-24 днів.

Застосування мінеральної води для вагітних:

«Нафтуся» не протипоказана вагітним, але її прийом має бути призначений лікарем за індивідуальною схемою.

«Нафтуся» дітям:

Доза разового застосування «Нафтуся» підбирається з урахуванням віку, ваги та залежно від характеру захворювання дитини.

istochnyk sofiya 2
istochnyk sofiya 2 no shadow

Джерело «Софія»

«Софія» — це хлоридно-сульфатно-натрієва вода з підвищеним вмістом мікроелементів. Вода впливає на кислотно-лужний баланс і сприяє зменшенню кислотно-освітньої функції шлункових залоз. Лікарські рекомендації — при захворюванні шлунку, кишечника та дванадцятипалої кишки (хронічні панкреатити, хронічні коліти, хронічні гастрити, виразкова хвороба).

istochnyk mariya 2
istochnyk mariya 2 no shadow

Джерело «Марія»

«Марія» — це хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Вона знижує шлункову секрецію, стимулює жовчоутворювальну функцію печінки, збільшує вироблення жовчі, зменшує концентрацію холестерину в жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки, зменшує запальні процеси та спастичні прояви шлунково-кишкового тракту. Лікарські рекомендації — при захворюванні на цукровий діабет, панкреатитах, сечівниках, печінці та інших суворо за призначенням лікаря.

istochnyk yuzya 2
istochnyk yuzya 2 no shadow

Джерело «Юзя»

Це слабкомінералізована вода зі слабким запахом сірководню. Органічні речовини, що знаходяться в ній, посилюють лікувальну дію на організм людини. А завдяки речовинам гліцеринового походження ця вода сприятливо впливає на шкіру, надає їй здорового вигляду та еластичності. Але її слід вживати лише за призначенням лікарів.

istochnyk bronislava 2
istochnyk bronislava 2 no shadow

Джерело «Бронислава»

«Бронислава» — застосовують при полосканні горла та носоглотки при лікуванні верхніх дихальних шляхів.