Медичні послуги

meditsinskiye uslugi description

Медичні послуги

Санаторно-туристичний комплекс «ТРУСКАВЕЦЬ 365» оснащений новим медичним центром, відкритим як для клієнтів готелю, так і для гостей та мешканців міста.

Сучасне діагностичне обладнання, прогресивні методики лікування та кваліфікований персонал допоможуть позбутися багатьох захворювань, відчути себе здоровішим та енергійнішим. З нашою допомогою ви зміцните імунітет, наберетеся сил та отримаєте від відпочинку не тільки задоволення, а й користь.

Діагностика

Медичний центр санаторно-туристичного комплексу “Трускавець 365” надає широкий спектр діагностичних послуг.

Діагностика дозволить Вам отримати інформацію про стан усіх систем організму – серця, судин, органів травлення, нирок, органів статевої сфери та інших. Діагностичний центр комплексу оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє повністю оцінити стан здоров’я відпочивальників і схвалити оптимальне рішення щодо призначення лікувальних процедур.

Ультразвукова діагностика

Ультразвукове дослідження –– високоінформативний, безболісний метод візуалізації органів і тканин людини, простий і доступний, не має протипоказань, що широко застосовується у всіх галузях сучасної медицини.

Кардіологія

Електрокардіографія — дослідження функції серця шляхом реєстрації його електричної активності. За допомогою ЕКГ виявляються різні порушення ритму та провідності, ішемічна хвороба серця та інші захворювання.

Лікування

Фізіотерапія

Фізіотерапія як розділ медицини включає безліч процедур, що дозволяють досягти максимального результату і значно підвищити рівень власного здоров’я.

Бальнеолікування

Бальнеологічне лікування ділиться на три основні напрямки: це зовнішнє застосування мінеральних вод у вигляді ванн і душів, внутрішньопорожнинні процедури та вживання мінеральної води як лікувального пиття.

Масаж

Кваліфіковані та досвідчені масажисти медичного центру санаторно-туристичного комплексу «ТРУСКАВЕЦЬ 365» будуть раді допомогти вам за будь-якого стану та захворювання.

Урологія

Фахівці медичного центру санаторно-туристичного комплексу «Трускавець 365» нададуть професійну інформацію щодо лікування та профілактики захворювання.

Лікувально-косметологічні послуги

Медичний центр санаторно-туристичного комплексу «Трускавець 365» пропонує широкий спектр послуг для вашої краси та здоров’я.

Ми пропонуємо широкий вибір процедур для антивікового догляду, догляду за чутливою та проблемною шкірою, а також різні види чисток, пілінгів, масок, масажів, безін’єкційної мезотерапії, догляди із застосуванням екологічно чистої косметики французького, ізраїльського та іспанського виробництва.

Для тих, хто хоче попрацювати над своїм тілом, ми раді запропонувати: загальний, зональний, медовий, вакуумно-роликовий та релаксуючий масажі, масаж бамбуковими паличками, електроміостимуляцію, пресотерапію, кріоліполіз, а також різні види обгортань.

Досвідчені фахівці медичного центру розроблять для вас індивідуальну програму з догляду за обличчям та тілом. Усі лікувально-косметологічні процедури проводяться під наглядом та після консультації висококваліфікованих фахівців.

Ми пропонуємо не бренд, не моду та навіть не косметику. Ми пропонуємо вам результат — саме те, на що ви очікуєте.

Догляд за обличчям

Догляд за шкірою — це основа її здоров’я і, відповідно, запорука збереження привабливого та молодого зовнішнього вигляду на максимальний термін.

Догляд за тілом

Здорове та красиве тіло — основна риса успішної та щасливої ​​людини.