Екскурсія: Озеро Несамовите

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
8:00 – 17:00
Трансфер
Здійснюється автобусами туристичного комплексу "Ворохта 365". Вони обладнані кондиціонерами і м'якими кріслами для комфортної поїздки. Автобус довезе вас до бази "Заросляк" і чекатиме, поки ви подолаєте шлях до озера і назад. На карті Несамовите озеро відокремлює близько 18 км, так що дорога в одну сторону займе близько півгодини.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Запрошуємо вас на екскурсію до озера Несамовитого – “невеликого морського ока”, одного з найвисокогірніших озер України. Озеро знаходиться в льодовикової западині на східному схилі гори Туркул в Івано-Франківській області. Під час походу до водоймища ви відвідаєте дуже загадкове і надзвичайно красиве озеро – воно схоже на дзеркало, яке лежить між гірськими вершинами Карпат.

Ця екскурсія надається безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Екскурсія почнеться о 8 годині ранку, коли вашу групу забере автобус з Ворохти. Спершу ви направитеся до навчально-спортивної бази “Заросляк”. По дорозі ви зробите зупинку біля контрольно-пропускного пункту – там вам доведеться сплатити невелику суму за його перетин. Хоча цей спортивний центр був побудований ще в ХІХ столітті, він функціонує аж до наших днів. Саме на цій базі проходять тренування українських олімпійських команд, так що на маршруті на озеро Несамовите ви пройдете стежками, якими ходили знамениті спортсмени.

Покинувши базу “Заросляк”, ви рушите у гори. По дорозі до “морського ока” ви пройдете карпатськими лісами, так що на маршруті вас будуть супроводжувати чудові краєвиди. Гірська дорога має протяжність 16 кілометрів, тож ви побачите, як змінюються пейзажі на різних висотах.

Спершу ви пройдете вузькою стежкою на маршруті до озера Несамовитого через хвойні ліси. Це унікальні природні комплекси, які приваблюють багатьох туристів на відпочинок у Карпатах. Стародавні хвойні ліси на схилах – справжня здравниця. Завдяки смолам повітря насичується фітонцидами – речовинами, які зміцнюють імунітет, сприяють профілактиці серцево-судинних захворювань і благотворно впливають на дихальну систему. Таким чином, в дорозі ви зможете зміцнити здоров’я.

Пройшовши гірськими поясами, ви вийдете до дзеркальної поверхні водойми. Несамовите озеро овіяне легендами. Наприклад, подейкують, що під кромкою води ховаються душі людей, що закінчили життя самогубством. Якщо кинути в озеро камінь, з води вискочить білий вершник і розбудить привидів, що сидять на дні. Тому в давнину жителі навколишніх сіл ретельно дотримувалися звичаїв, поважаючи легенди озера Несамовитого.

Цікаво, що за формою озеро нагадує Антарктиду, а береги і дно його вкриті кам’яними валунами. Таким чином, водойма немов відповідає контурам крижаного материка – вода тут завжди холодна. Так що скупатися на екскурсії до Несамовитого озера ви не зможете. Більш того, в озері абсолютно немає риби, так що головна розвага тут – огляд прекрасних пейзажів.

Таким чином, маршрут до Несамовитого озера – це прогулянка яскравим куточком Карпатського краю. Ви побачите прекрасні гірські пейзажі, красиву гладь гірського озера і почуєте колоритні легенди з самого серця Карпат.

group 772

Трансфер

Здійснюється автобусами туристичного комплексу “Ворохта 365”. Вони обладнані кондиціонерами і м’якими кріслами для комфортної поїздки. Автобус довезе вас до бази “Заросляк” і чекатиме, поки ви подолаєте шлях до озера і назад. На карті Несамовите озеро відокремлює близько 18 км, так що дорога в одну сторону займе близько півгодини.

group

Тривалість

8:00 – 17:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • проїзд через контрольний пункт 30 грн.
food icon ex

Харчування:

На екскурсії до Несамовитого озера туристам видається сухий пайок, до якого зазвичай входить сир, м’ясо та хліб. Згодом у Ворохті проходить пікнік. До меню входять холодні закуски – овочі та бутерброди.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Учбово-спортивна база “Заросляк”
Пагорби навколо озера
Несамовите озеро

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки