Екскурсія: Озеро Синевир. Ведмежий розплідник

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
12 год
Початок
7:00
Закінчення
20:00
В дорозі
більше 6 год
Трансфер
Для екскурсії на озеро Синевир з Трускавця виділяється комфортабельний транспорт, оснащений м'якими сидіннями, кондиціонерами і всіма необхідними зручностями. Автобус чекатиме вас біля в'їзду на територію Національного парку. Протягом усього шляху вас буде супроводжувати екскурсовод, який розповість про особливості Синевирського заповідника і об'єктів, які включені в програму відвідувань.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Пропонуємо вам провести день на свіжому повітрі. Екскурсія на Синевирське озеро – це поїздка до Морського Ока Карпат, справжнього дива природи Гуцульщини. Крім того, ви заїдете у ведмежий розплідник, де зможете спостерігати за життям клишоногих, а також прогуляєтеся біля водоспаду Шипіт.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Гірське озеро Синевир занесено в список наймальовничіших водойм України. Площа його поверхні 7 гектарів. Озеро розташовується в горах на висоті майже тисячі метрів. Максимальна глибина – 24 метри. У самому центрі Синевира є невеликий острівець, з яким пов’язана легенда про походження назви озера.

Давним-давно дочка графа Синь закохалася в простого хлопця Віра. Розгніваний граф наказав убити коханого своєї доньки каменем. Коли Синь дізналася про долю Віра, вона пішла в гори та гірко заплакала. В результаті з її сліз утворилося озеро, а острівець – це верхівка скелі, на якій плакала дівчина за коханим. До сьогодні закохані, увічнені в дереві, стоять на березі озера.

У 1989 році на берегах прекрасного озера був створений Національний парк. Його площа становить 40 тисяч гектарів. Екскурсія на озеро Синевир дозволить познайомитися з тваринним світом і рослинністю заповідника. Наприклад, тут водяться козулі, олені, ведмеді, рисі, а також безліч інших унікальних видів тварин. На території парку росте близько 40 видів рослин, занесених до Червоної книги.

Подорожуючи туристичними стежками заповідника, ви наблизитеся до водоспаду Шипіт. Висота цього пам’ятника природи 14 метрів. Водоспад Шипіт в Карпатах один з найгарніших. Назва водоспаду зберігає трагічну романтичну історію. За легендою, давним-давно тут потайки зустрічалася пара закоханих – дівчина із заможної родини і жебрак хлопець. Коли мати дівчини дізналася про це, вона підстерегла молодих людей біля водоспаду і почала лаяти їх. Поки вони сварилися, почалася буря, потік води підхопив закоханих і забрав в безодню. З тих пір убита горем мати приходила до водоспаду і, вслухаючись в шум потоку, почула шепіт молодих закоханих. З тих пір водоспад назвали Шипотом.

Під час відпочинку в Карпатах на озері Синевир і водоспаді Шипіт ви відвідаєте реабілітаційний центр, в якому живуть бурі ведмеді. Територію розміром 12 гектарів виділили для утримання клишоногих, з якими погано поводилися в неволі. Сюди потрапляють тварини із зоопарків і пересувних цирків. Центр дозволяє ведмедям адаптуватися до середовища проживання – тут є плантації ягід, озера, спеціально облаштовані барлоги, а чиста природа Карпат і спілкування з родичами благотворно впливає на ведмедиків.

Туристам надається можливість спостерігати за тваринами через спеціальну огорожу. Відвідування ведмежого розплідника стане відмінним закінченням дня, багатого на подорожі та враження.

group 772

Трансфер

Для екскурсії на озеро Синевир з Трускавця виділяється комфортабельний транспорт, оснащений м’якими сидіннями, кондиціонерами і всіма необхідними зручностями. Автобус чекатиме вас біля в’їзду на територію Національного парку. Протягом усього шляху вас буде супроводжувати екскурсовод, який розповість про особливості Синевирського заповідника і об’єктів, які включені в програму відвідувань.

group

Тривалість

12 год

Початок

7:00

Закінчення

20:00

В дорозі

більше 6 год

Під час екскурсії ви побачите:

Програма екскурсії «Озеро Синевир. Ведмежий розплідник»:

ellipse 43 1
7:00 Виїзд з Трускавця
10:45 Приїзд до національного парку “Синевир”
10:45 – 13:15 Прогулянка національним парком “Синевир”
13:15 – 14:45 Екскурсія до водоспаду Шипіт
14:45 – 16:45 Відвідування Центру реабілітації бурих ведмедів
20:00 Повернення до Трускавця
rectangle 162
exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • транспортний супровід
 • екскурсійний супровід згідно з програмою туру
union

За додаткову плату:

 • відвідування ведмежого розплідника – 100 грн.
 • обід в кафе
 • (за бажанням) послуги жителів околиць заповідника – трансфер до озера
food icon ex

Харчування:

Заклад громадського харчування пропонує широкий асортимент страв домашньої кухні. У меню включені закуски і гарячі страви, салати і гарніри, м’ясо і риба. В меню є слабоалкогольні напої.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Озеро Синевир
Водоспад Шипіт
Ведмеді в центрі реабілітації

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Екскурсійні тури «ТРУСКАВЕЦЬ 365» – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ» по програмі ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! На Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, за...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки