Послуга:

Поїздка на солені озера Солотвино

Солотвино – відпочинок на березі українського Мертвого моря.

Цю послугу можна замовити в готелі Ворохта 365Подробнее
Цю послугу можна замовити в готелі Ворохта 365
Місце проведення
Готель на березі озер у селищі Солотвино Закарпатської області
Тривалість
7:00 - 18:00 (доступно тільки в теплу пору року)
Ціна
Поїздка до озер – 150 грн.
Відвідування пляжу – від 50 до 100 грн. (вартість варіюється з року в рік)

Закарпаття відоме розмаїттям мінеральних вод і термальних джерел. Один з популярних курортів, води якого за лікувальними властивостями аналогічні до води Мертвого моря – Солотвино. Відпочинок на солоних озерах дозволить вам скупатися в цілющій воді, зміцнивши здоров’я, відвідати грязьові процедури.

Рано вранці ви покинете Ворохту та рушите в гори. Дорога, оточена гірськими лісам, перетинає схил. Повз проносяться перевали та полонини. Поступово піки змінюються невисокими закарпатськими пагорбами, розрізаними дорогами та шеренгами дерев. У поїздку необхідно брати особисті документи, адже в дорозі вам належить перетнути контрольно-пропускний пункт. За пару годин дорогою, що в’ється між пагорбами, ви приїдете на відпочинок до Солотвина.

Це стародавнє поселення, відоме соляними копальнями ще з II століття н.е. В Середні віки угорський король запросив до Закарпаття німецьких фахівців, які привезли нові методи видобутку солі й заснували селище Слатіна, назва якого з румунського перекладається як «солона вода». Пізніше назва «Слатіна» перетворилося на «Солотвино».

У ХХ столітті шахти були затоплені й перетворилися на озера. Згодом води розмили околишній грунт і на сьогодні площа оздоровчого комплексу становить 10 гектарів. У стародавніх шахтах утворився унікальний мікроклімат, який сприяє лікуванню пацієнтів, які страждають від астми. Цікаво, що тут розташована найглибша підземна лікарня України – заклад, розташований на глибині 300 метрів.

sol2
sol3

Повітря тут значно чистіше ніж на поверхні, тож саме перебування тут позитивно впливає на організм. У лікарні на озерах в Солотвино застосовується спеціальна методика – спелеотерапія, тобто тривале перебування в соляній шахті.

Прихильники пляжного відпочинку зможуть відвідати озеро Кунігунда, яке утворилося в 1902 році в затопленій соляній шахті. За легендою, назва водойми відбувається від імені Кунігунди – дружини київського князя Ярополка, яка часто відпочивала в навколишніх краях. На відпочинку в Солотвино ви побачите український аналог Мертвого моря – вода в озері Кунігунда настільки солона, що вона повністю тримає туристів на поверхні. Завдяки цій особливості водойма стала популярною серед туристів з дітьми – купання тут абсолютно безпечне. Не менш важливо, що солона вода краще прогрівається на Сонці, тож вона практично завжди тепла.

Відпочинок на озерах проходить на території готелю з пляжем, вкритим шаром лікувальної грязі. Це слабосульфідна речовина, що містить органічні сполуки, справляє позитивний вплив на органи серцево-судинної та нервової систем. Пляж на озерах у Солотвино непогано облаштований для літнього відпочинку – тут є шезлонги, а також парасольки для захисту від Сонця. Крім того, після купання в озері вам запропонують відвідати басейн з прісною водою та змити сіль.

Після водно-грязьових процедур ви зможете пообідати в одному з ресторанів на озері – вам запропонують широкий асортимент страв української, угорської та румунської кухонь.

map place

Місце проведення

Готель на березі озер у селищі Солотвино Закарпатської області

time

Тривалість

7:00 – 18:00 (доступно тільки в теплу пору року)

price dollar

Ціна

Поїздка до озер – 150 грн.
Відвідування пляжу – від 50 до 100 грн. (вартість варіюється з року в рік)

В рамках туру «Ворохта 365»

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

  • Проживання в готелі
  • Безкоштовний трансфер
  • Безкоштовні екскурсії
  • Сніданки і пізні обіди
  • Подорожі Карпатами
  • Пікніки і сухі пайки
  • Міні-курси катання на конях
  • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки