До діє 30% ЗНИЖКА РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ!

 

Взимку та в березні до вартості туру входить прокат лижного спорядження та поїздки на карпатські гірськолижні курорти: КРУТОГІР 365 (10 км), СЛАВСЬКЕ (70 км), ПЛАЙ (70 км) або БУКОВИЦЯ (5 км). Кожен з них неповторний, скрізь Ви будете милуватися незабутніми гірськими пейзажами та насолоджуватися карпатським колоритом. Важливим чинником на користь цих курортів є те, що вартість підйому або денного абонемента, та й будь-яких супутніх послуг тут є у рази дешевшою, ніж на Буковелі. Все це особливо вигідно для новачків і не дуже досвідчених лижників!

Гірськолижний комплекс КРУТОГІР 365.

КРУТОГІР 365 – одне з найбільш мальовничих, спокійних і тихих місць цього регіону Карпат, яке ідеально підходить для знайомства з гірськими лижами на трасах довжиною 200 та 500 м. Для гарантованого катання траси обладнані штучним осніженням і ратраком. Приємним сюрпризом стануть БЕЗКОШТОВНІ ПОСЛУГИ для НАШИХ ТУРИСТІВ у комплексі КРУТОГІР 365: прокат спорядження, бугельні підйомники, уроки лижного сопрту для дітей та дорослих, обід-пікнік, катання на санках, забави, анімація для – ідеальні умови для лижників-початківців! Крутогір 365 розташований всього за 10 кілометрів від нашого готелю й сюди особливо комфортно приїжджати новачкам, дуже обізнаним лижникам і сім’ям з дітьми. Назва комплексу говорить про те, що на вас, крім «блакитної» траси, чекає достатній ухил схилу на «червоній» трасі. Також комплекс надає траси для санок, карусель, дитячий майданчик, катання на тюбах (50 грн.) та кафе Крутогір 365. Все це розмістилося на тлі зимової карпатської природи. Для туристів передбачені місця видачі лиж і санок, колиба, де можна відпочити, й туалети. Близькість до готелю та зручний трансфер дозволять вам встигнути покататися, пообідати, залишивши час для медичних процедур або інших заходів. Виїзд з готелю буде здійснюватися о 9:00, 10:30 і 13:00; з Крутогору 365 об 11:15, 15:00 і 16:30.

Гірськолижний курорт СЛАВСЬКЕ.

Славське – один з популярних гірськолижних курортів, що розкинувся на хребті Бескиди в долині річок Опір і Славка біля вершини Тростян. Його історія почалася ще в 30-х роках, коли були побудовані перші підйомники. Тут багато трас і гарна інфраструктура. Спуск по душі та можливостям знайдуть і маленькі туристи, і спортсмени світового рівня. Їх обслуговують два десятки підйомників, два з яких – канатно-крісельні дороги, решта 18 – бугельні. Найрізноманітніші траси знаходяться на горі Тростян, 6 з них – міжнародного рівня. Працюють кілька бугельних підйомників та один крісельний. Вартість одного підйому – 15 грн. На горі Високий Верх обладнано 9 трас з парно-крісельним та трьома бугельними підйомниками. Вартість пропуску на підйомник на цілий день – в середньому 200 грн. Комплекс «Захар Беркут» – траси, оснащені довгим і повільним крісельним підйомником. Оглядова поїздка на підйомнику без спорядження для дорослого – 70 грн. Початківці спортсмени та гості з дітьми оцінять плавні траси на горі Політехнік. Підйом на машині УАЗ або на бугелі на гору – 10 грн. з особи. На горі Погар є траси для слалому-гіганта, фрістайлу, дельтапланеризму. Вершина обладнана освітленням для нічного катання. Снігові гармати підтримують якість покриття гір. Дитячий ліфт – 80 грн. Крісельний підйомник: 20 грн. (за один підйом). Денний абонемент – 200 грн. у будні (крісло).

Гірськолижний курорт ПЛАЙ.

Гірський курорт із одним з найбільших темпів зростання в Україні розташований в селі Плав’є Львівської області. Перепад висот на курорті Плай становить близько 400 метрів (саме селище розташоване на висоті 600 метрів, а верхні станції підйомників – на висоті 1060 метрів). Верхній сегмент є більш крутим, тут розташовані траси високого рівня складності. Внизу зосереджені спуски для новачків – тут пологі схили. Гірськолижний курорт Плай має шість основних обладнаних спусків довжиною до 1200 м. Усі траси обробляються ратраками, які ущільнюють сніговий покрив. Також тут працюють снігові гармати, що дозволяють кататися навіть після завершеня снігового сезону. Працюють 2 сучасних крісельних підйомника, кожен довжиною 1 км, бугельний мульти-ліфт і бебі-ліфт довжиною по 350 м. Вартість підйому на крісельній дорозі – 30 грн., бугель – 20 грн.; скі-пас на півдня (до 13:00) – 150 грн.; скі-пас на день – 300 грн.

Гірськолижний курорт БУКОВИЦЯ.

Гірськолижний курорт «Буковиця» пропонує відвідувачам повноцінний, активний і насичений відпочинок всього за 5 км від Трускавця. Карпати зустрінуть гостей неймовірними гірськими пейзажами, а комплекс дозволить отримати незабутні враження як досвідченим лижникам, так і тим, хто зовсім не вміє кататися.
У цьому році планується запуск комфортного крісельного підйомника.