Екскурсія: Скеля Писаний Камінь - велич гірського світу

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
9:15 – 18:00
Трансфер
Здійснюється автобусами туристичного комплексу «Ворохта 365», оснащених кондиціонерами та м'якими кріслами. На екскурсії вас буде супроводжувати досвідчений водій, який добре знає специфіку гірських доріг. Водій доставить вас до початку маршруту на перевалі, після чого буде чекати, поки ви закінчите актив. Після завершення він доставить вас до готелю.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Запрошуємо вас на екскурсію на гору Писаний Камінь – одне з найбільш цікавих і мальовничих місць в околицях Верховини. Тут ви побачите дивовижний природний комплекс, схожий на давню стіну, який височіє серед гуцульських лісів і полонин.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Похід почнеться з подорожі на Буковецький перевал – відправну точку багатьох маршрутів у горах. Над перевалом височіє гора Ігрець – мальовнича вершина, практично позбавлена лісового покриву. З цього піку починається гряда, яка простяглася вдалину на 60 кілометрів. Ви рушите в протилежному напрямку – до села Черетів.

Це невелике селище, яке розкинулося осторонь туристичних маршрутів і не може похвалитися наявністю важливих пам’яток. Однак подібні місця зберігають справжній дух Карпат – затишні дерев’яні будиночки розташувалися серед величі полонин, а найближчі пагорби вкриті зеленими пасовищами.

Стежка звідси веде на величну гору Копилаш, розташовану в серці Гуцульщини. Підйом проходить буково-ялиновими лісами. Сьогодні саме частина Карпатських гір, яка вкриває територію Західної України, є найбільш лісистою. Таким чином, хвойні хащі Покутсько-Буковинських вершин унікальні.

Ваш шлях проходить крізь тунель старовинного лісу. Поблизу землі розстелилися зарості чорниці й брусниці, якими розсипані ягоди. Кущі з ягодами потопають серед рідкісних квітів – анемонів з білими пелюстками, що оточують золотисте насіння, а навесні гори вкривають проліски.

Різких обривів і скель на стежці немає, тому на поході до Карпат ви зможете сповна оцінити пейзажі, що оточують вас. Відомих вершин і гірських ланцюгів на цьому маршруті предостатньо. Наприклад, звідси видно легендарний масив Чорногора, обмежений річками Чорний Черемош і Чорна Тиса. Це найвища гірська гряда України, до якої належить Говерла. За гарної погоди ви побачите цей пік, що прикрашає горизонт. Також звідси видно Магуру – другу за висотою гору Львівської області, вкриту лісом. Біля ваших ніг розстелилася Верховина – історико-культурне серце Гуцульщини.

Нарешті з-за гострих верхівок смерек з’явиться скеля Писаний Камінь. Це фантастичний пам’ятник природи, висоту якого можна порівняти з триповерховим будинком. Цікаво, що вітри та дощі порізали камінь, зробивши його схожим на стіну з величезних цеглин.

Напевно через незвичайну форму природного утворення гуцули звернули на нього увагу ще в давнину. Відомо, що скелі покриті різними символами та фігурами, які, на жаль, губляться серед сучасних написів. Історики вважають, що найстаріший малюнок був нанесений ще давніми слов’янами, які звели тут капище. Пізні написи не менш цікаві – скелі зберегли автографи видатного українського літератора Михайла Коцюбинського, а також письменниці Ольги Кобилянської.

У горах дуже мало місць, які народний поголос не пов’язував би з гуцульськими повстанцями – опришками, а також їхнім лідером Олексою Довбушом. На відпочинку в Карпатах вам розкажуть історію про скарби «Гуцульського Робіна Гуда». Кажуть, що десь у скелях Довбуш заховав свої скарби, позначивши це місце своїм підписом. Однак знайти легендарне золото нікому не вдалося.

Оглянувши скельний комплекс, ви зупинитеся на відпочинок недалеко від каменю. На вас чекає обід на тлі стародавньої пам’ятки природи, після якого ви рушите до автобусу. Загалом, на екскурсії на вас чекають чудові пейзажі, якими славиться Гуцульщина, а увінчає похід прогулянка природним дивом поблизу Верховини.

group 772

Трансфер

Здійснюється автобусами туристичного комплексу «Ворохта 365», оснащених кондиціонерами та м’якими кріслами. На екскурсії вас буде супроводжувати досвідчений водій, який добре знає специфіку гірських доріг. Водій доставить вас до початку маршруту на перевалі, після чого буде чекати, поки ви закінчите актив. Після завершення він доставить вас до готелю.

group

Тривалість

9:15 – 18:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги экскурсовода
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

Проходить біля Писаного Каменя. На вас чекає пікнік, до меню якого входить м’ясо та сир. На закуску вам запропонують овочі, фрукти й солодощі. Також рекомендуємо взяти на маршрут достатньо води.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Буковецький перевал
Гора Копилаш
Писаний Камінь

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки