Екскурсія: Урочище Піги, гора Ягідна

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
9:15 – 16:00
Трансфер
Здійснюється автобусами туристичного комплексу «Ворохта 365». У дорозі вас будуть супроводжувати водій і екскурсовод, які простежать, щоб подорож була комфортною та безпечною. Крім того, в автобусі є м'які крісла та кондиціонери для вашого комфорту.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Запрошуємо вас на екскурсію на гору Ягідну між селами Татарів і Микуличин. На цій екскурсії ви побачите найбільші карпатські масиви Горгани і Чорногора, пройдете гірськими стежками та відпочинете на полонині, оточеній старовинними гуцульськими лісами.

Ця екскурсія надається безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Дорога від Ворохти до початку маршруту на гору Ягідну займе всього 10 хвилин. Приїхавши, ви рушите на Ліснівський хребет. Похід почнеться на лісовій стежці. Звивиста доріжка потопає в зелені – ви побачите високі сосни, оточені кущами, і каміння, вкрите м’яким мохом. Стежка виведе вас на вершину карпатського масиву.

На хребті на вас чекають кам’янисті полонини Гуцульщини. Стежка раз у раз ховається за валунами, які перегороджують шлях. Навколишні галявинки всіяні ягодами і грибами.

Звідси відкривається чудова панорама на Чорногірський хребет. До цього гірського ланцюга відносяться найбільші піки Карпат – Говерла, Петрос та інші вершини. Схили гряди покриті старовинними ялиновими та буковими лісами. Ліси Чорногірського масиву були внесені до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

Під час прогулянки по хребту ви побачите пейзажі Горган. Серед цих вершин розташувалися такі відомі туристичні центри для відпочинку в Карпатах як Буковель і легендарне озеро Синевир. Це величезний важкодоступний карпатський масив – по-перше, він вирізняється значними перепадами висот, а по-друге, схили гір покриті кам’яними полями, які не так просто подолати без спеціальної підготовки. Назва цієї гряди походить від слова «Горг» – так називали кам’яні розсипи в горах. З давніх-давен тут сформувалися так звані «праліси» – унікальні екосистеми, в життя яких не втручалися люди, вони сформувалися виключно під впливом сил природи. На жаль, більшість карпатських лісів було вирубано та висаджено знову, так що оригінальні природні ландшафти були знищені. Однак унікальність лісових масивів Горган полягає в тому, що їм вдалося зберегти найдавніший вигляд, уникнувши вирубки і відновлення. Тут зустрічаються досить рідкісні рослини, як кедрова сосна.

Продовжуючи прогулянку по Ліснівському хребту, ви побачите гору Хом’як. Це лісистий пік з покритими кам’яними розсипами схилами. Звідки пішла кумедна назва гори? За однією версією, за формою вершина схожа на спину цього звірка. За іншою, слово «Хом’як» означає маленький пагорб.

На маршруті на гору Ягідну в Карпатах при ясній безхмарній погоді ви зможете розглянути легендарну Говерлу – найвищий пік України.

В цілому, незважаючи на досить пологі схили, похід на гору Ягідну досить складний. Всього за день ви пройдете 10-12 кілометрів, так що збираючись на цю екскурсію, ви мусимете розрахувати сили та підготуватися.

Трансфер

Здійснюється автобусами туристичного комплексу «Ворохта 365». У дорозі вас будуть супроводжувати водій і екскурсовод, які простежать, щоб подорож була комфортною та безпечною.

group 772
group

Тривалість

9:15 – 16:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
 • харчування
food icon ex

Харчування:

Ви зробите зупинку на пікнік у долині Ліснів. Перед екскурсією ви отримаєте сухий пайок, в якому будуть овочі, фрукти, сир, м’ясо та хліб. Рекомендуємо взяти з собою воду.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Пейзажі Ліснівського хребта
Гірська панорама на хребті
Гора Ягідна

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безоплатний трансфер
 • Безоплатні екскурсії та активи
 • Сніданки й пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки й сухі пайки
 • Дитяча анімація
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

Комплексне харчування

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
розважальні програми

Відгуки