оберіть

Фільтр по відгукам:
Дуже дякуємо за гарний та цікавий відпочинок. Особлива подяка екскурсоводам-організаторам Світлані та Ользі, які крім організаторських здібностей, проявили себе, як психологи. Дякуємо за високий рівень транспортного супроводу, безпеку. Дякуємо за музичні вечори, де вдало підібраний репертуар, збережений місцевий колорит, патріотичність.
розгорнути

Дякуємо за відпочинок! Їжа смачна та поживна, порції великі, досить різноманітно (навіть завеликі 🙂 ). Персонал чемний та приємний. Була у вас вперше, але, сподіваюсь, що не в останнє . Екскурсії цікаві, на будь-який смак. Приємно вразила наповненістю розважальна програма. Процвітання і миру Всім!!!
розгорнути

Чудовий готель. Затишно та гарне обслуговування. Харчування дуже смачне, ситне. Особиста подяка Марійці, готова допомогти в любому питанні! Всі екскурсії проходили без заминок, цікаво. Величезна подяка екскурсоводам! Олексію окрема подяка!!! Ігрова кімната – це маленький рай для діток! Величезне дякуєм Владу та Аліні! Аніматори від Богу! Все чудово організовано. Сюди можна приїжджати знову і знову, рекомендуватиму всім!!! Загалом ми під гарним враженням. Обов`язково повернемося! Дякуємо!
розгорнути

Неймовірно гарний привабливий готель! Розташування зручне, дуже смачні страви та охайні, затишні номери, де є абсолютно все необхідне. Окремо хочу подякувати персоналу та екскурсоводам за тактовність, привітність, професіоналізм, а головне – небайдужість до клієнтів. Однозначно рекомендую! До зустрічі!
розгорнути

Дуже задоволена відпочинком, вперше стала на лижі, дякую за навчання. Супер, що є дитяча кімната, можна виділити день для себе. Їжа дуже смачна, обслуговування на висоті, ціни просто здивували, милі і привітні люди. Все дуже сподобалось, думаю обов`язково повернусь знову. Половина відвідувачів були російськомовні, я в тому числі, відношення було чудове, рекомендую! Це мій перший досвід у Ворохті, і у Карпатах також. Дякую Вам за відпочинок, бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії і щастя, це були незабутні враження, дуже багато людей тут не вперше і тепер розумію чому.
розгорнути

Хочу подякувати готелю 365, нам дуже все сподобалось. Дуже ввічливий персонал, смачна їжа, теплі номери. 1) Переступивши поріг готелю, тебе привітно зустрічає усміхнений адміністратор, який швидко та зручно вказує де твій номер. У їдальні завжди акуратні, привітні дівчата та хлопці, які, також, швидко принесуть смачну їжу та заберуть брудні тарілки. 2) Номери дуже просторі, чисті та теплі. Багато поличок, щоб розмістити свої речі. Обслуговування на вищому рівні. 3) Сподобалось різномаїття страв, смачних та корисних (овочі та фрукти кожен день). Рекомендації: у наступному сезоні скоригувати графік на Буковель для пізніх лижників, щоб зручно було користуватися скіпасами на 3 год та з 11:30.кувати Дякуємо за чарівну атмосферу, до нових зустрічей у вашій приємній, великій Родині. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
розгорнути

Дуже дякуємо за відпочинок. Все дуже сподобалось. Відпочиваємо у Вас вже 2-й раз. Дуже смачна кухня. Екскурсії цікаві, різноманітні, на будь-який смак та фіз. підготовку. Класні екскурсоводи (більш за всіх сподобався Олексій). Повернемось до Вас ще. До скорої зустрічі 🙂
розгорнути

Другий рік поспіль приїжджаємо у «Ворохту 365». Відчуваємо себе як вдома! Дуже затишна атмосфера, чудові та колоритні номери. Окрема подяка – всьому, без виключення, персоналу «Ворохта 365», всі ви: прибиральниці, кухарі, офіціанти, екскурсоводи, тренери, водії адміністратори – Ви всі – КРУТІ!!! Не було жодного питання, яке б не вирішилося командою «Ворохти 365». Дякую всім Вам за чудовий відпочинок, за Ваше тепло та турботу! Обов`язково приїдемо ще! З повагою, Олексій, Анна та Ілля!
розгорнути

Дуже вдячні за теплий прийом, поважне відношення до нас!!! Усе дуже чудово!
розгорнути

Дуже сподобався відпочинок у Вашому комплексі. Цікаві екскурсії, дуже смачно і сито харчували (ми навіть все не з`їдали). Привітний персонал. Окремо хочу виділити вихователів в дитячій кімнаті – дитину не могли від них забрати! Все дуже сподобалося, дякуємо Вам!!! Обов`язково ще повернемося до Вас. А також, тепер мріємо відвідати всі ваші комплекси (і той, що у Ялті теж 🙂 ).
розгорнути