оберіть

Фільтр по відгукам:
Дякую, дякую, дякую!!! Шановна команда «Ворохта – 365»!!! Саме команда, бо працюєте ви злагоджено, вправно і на совість, сумлінно, чесно, доброзичливо. Ваше відношення до нас, відпочиваючих, є зразком. Та що то говорити, коли стоїть в кожній графі анкети «так» чи «5», цим все сказано. Я мала нагоду познайомитись з такими екскурсоводами – пані Олею, Світланою та Олексієм. Ну це щось: знання свого краю, а мова…, мова заворожує, хочеться слухати і слухати, одноразово вбирати прослухане. Побажання. Вивчення пісень, коломийок цього краю. Майстер-класи розширити, не тільки мотанки (це добре), а можна елементи вишивки, писанки (техніка) і т.д. Зустрічі з довгожителями. Не помішав би і басейн, було б чудово. Нарікань, претензій немає, тільки подяка.
розгорнути

Щиро вдячні за те, що ви є! Дуже люблю вас. Вже тричі були у вас, але завжди взимку. Сподіваємося зустрітись ще й цього літа. Враження, що ми отримуємо тут, неможливо описати – це просто диво. У крані війна, та завдяки вам, ми змогли дати можливість нам, і перш за все дитині, забути про погреб та щоденні тривоги та вибухи. Ще дуже дякуємо за ціну. Такого доступного та чарівного, атмосферного відпочинку більш нема ніде! Ми обов`язково ще зустрінемося! Тримаймося! Україна Єдина! Разом до Перемоги. Слава Україні! Слава ЗСУ! Обіймаємо вас, з повагою, родина Нємна.
розгорнути

Доброго дня! Миз сином (11 років) вже не вперше у Карпатах. До цього ми 2 роки поспіль відпочивали в Яблуниці. Торік я, наслухавшись відгуків про мережу готелів 365, вирішила придбати тур у «Ворохта 365» на 8-ме березня. Нажаль, через повномасштабне вторгнення росії, наша поїздка не відбулася. Ми мріяли про неї рік. Цього року таки вирішили дозволити собі це. Потрібне було перезавантаження. Воно відбулося! Ми з сином дуже задоволені. По-перше, ваша мережа (або готель Ворохта 365), дійсно турбується про своїх клієнтів; по-друге, ви вдало підібрали набір екскурсій та активів – ми дійсно забули про те, що відбувається в нашій крані; по-третє, дуже смачне меню та різноманітне. Дякуємо вам. Будемо вас рекомендувати! Приїдемо ще!
розгорнути

В мережі «Відпочинок 365» настільки все досконало продумано, що і додати нічого. Розваги на різний смак, кожен може знайти для себе заняття. Їжа дуже смачна і різноманітна, голодними не будете. Всі співробітники готелю дуже приємні і професійні. Вирішують всі питання дуже оперативно. Велика дяка водіям та екскурсоводам. Нянчаться з нами, як із дітьми! Величезна дяка всім! Процвітання та розширення мережі!!!
розгорнути

Щиро дякуємо всьому персоналу за гостинність, за цікаве проведення часу, за смачну кухню, за чистоту! Залюбки будемо радити ваш готель своїм знайомим. У вас дуже пречудово!!! Нам дуже сподобалось!!! Обов`язково завітаємо до вас влітку!!! Вам усім бажаємо процвітання, вдячних туристів, міцного здоров`я, та всім нам Перемоги та Миру!!! Вдячні дівчата з Житомиру.
розгорнути

Враховуючі час війни в країні, все організовано на достатньому рівні, спокійно, лагідно, затишно. Відпочинок, який потрібен нам всім, просто пречудовий. Дякуємо.
розгорнути

Дуже дякуємо за гарний та цікавий відпочинок. Особлива подяка екскурсоводам-організаторам Світлані та Ользі, які крім організаторських здібностей, проявили себе, як психологи. Дякуємо за високий рівень транспортного супроводу, безпеку. Дякуємо за музичні вечори, де вдало підібраний репертуар, збережений місцевий колорит, патріотичність.
розгорнути

Дякуємо за відпочинок! Їжа смачна та поживна, порції великі, досить різноманітно (навіть завеликі 🙂 ). Персонал чемний та приємний. Була у вас вперше, але, сподіваюсь, що не в останнє . Екскурсії цікаві, на будь-який смак. Приємно вразила наповненістю розважальна програма. Процвітання і миру Всім!!!
розгорнути

Чудовий готель. Затишно та гарне обслуговування. Харчування дуже смачне, ситне. Особиста подяка Марійці, готова допомогти в любому питанні! Всі екскурсії проходили без заминок, цікаво. Величезна подяка екскурсоводам! Олексію окрема подяка!!! Ігрова кімната – це маленький рай для діток! Величезне дякуєм Владу та Аліні! Аніматори від Богу! Все чудово організовано. Сюди можна приїжджати знову і знову, рекомендуватиму всім!!! Загалом ми під гарним враженням. Обов`язково повернемося! Дякуємо!
розгорнути

Неймовірно гарний привабливий готель! Розташування зручне, дуже смачні страви та охайні, затишні номери, де є абсолютно все необхідне. Окремо хочу подякувати персоналу та екскурсоводам за тактовність, привітність, професіоналізм, а головне – небайдужість до клієнтів. Однозначно рекомендую! До зустрічі!
розгорнути