оберіть

Фільтр по відгукам:
Дуже сподобався відпочинок у Вашому комплексі. Цікаві екскурсії, дуже смачно і сито харчували (ми навіть все не з`їдали). Привітний персонал. Окремо хочу виділити вихователів в дитячій кімнаті – дитину не могли від них забрати! Все дуже сподобалося, дякуємо Вам!!! Обов`язково ще повернемося до Вас. А також, тепер мріємо відвідати всі ваші комплекси (і той, що у Ялті теж:)).
розгорнути

Це був дуже активний та веселий відпочинок, який пролетів к одна мить. Були на відпочинку перший, але не останній раз! Дуже цікаві екскурсії, які проводив екскурсовод Володимир. Йому окрема подяка. Будемо радити ваш готель друзям та родичам.
розгорнути

Дуже все сподобалось. Хочеться відмітити ведучого гри «Мафія» та інструктора Олексія.
розгорнути

Дякуємо велике Вам за неймовірний відпочинок, який підкорив наші серця! У Вас дуже гарний сервіс та привітний персонал. В турі все чудово: гарний, чистий, комфортний номер з видом на гори, багато смачної їжі та величезні порції, а про професійний та уважний підхід до кожного, я взагалі мовчу! Оскільки ми відпочивали з маленькою дитиною (1 рік), нам була важлива кожна деталь: холодильник (для збереження дитячого харчування), ліжечко, стільчик для харчування (годування) і ви нам все це організували! Відпочинок з Вами – це 100% про коморт. ДЯКУЮ!!!
розгорнути

Відпочиваю вже 5-й раз. Ви держите задану планку. Дякую, що дали можливість відпочити і відволіктися в такий непростий час. Буду сумувати за Ворохтою!
розгорнути

Я очень рада, что выбрала Ваш отель! Мне очень всё нравится! СПАСИБО! СПАСИБО ЗА ВСЁ! ДЯКУЮ!
розгорнути

Я у Вас вперше. Мені дуже все сподобалось. Дякую за незабутній відпочинок!
розгорнути

Готель дуже сподобався. Зручне розташування. Всі цікаві локації поряд. Персонал ввічливий та привітний. В номері чисто і, саме головне, багато розеток, дзеркало для мейкапу зі світлом. Окремо хочемо подякувати за щітку у номері для очищення одягу. Продумано чудово. Всім залишились задоволені: харчуванням, екскурсією, а також командою аніматорів. Дитину важко було забирати, дуже подобались ігри та майстер-класи. За все велике дякуємо! Сподіваємось, влітку побачимось!
розгорнути

Все дуже подобається. Люди дуже доброзичливі. Комфортний відпочинок. Ситні сніданки та пізні обіди, зі стравами української домашньої кухні. Цікаві екскурсії.
розгорнути

Відпочиваємо у Вас вперше. Всім задоволені!!! Такого відпочинку ще не було… дуже цікаво насичено… Все дуже гарно розраховано на різний вік відпочиваючих і на кожен гаманець. Кожен тут може знайти для себе щось… Дякуємо всім Вам за вашу працю!!!
розгорнути