Екскурсія: Замки Львівщини

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
11 год 30 хв
Початок
8:00
Закінчення
19:30
Трансфер
Для огляду львівських замків виділяється комфортабельний автобус. З моменту його відправлення групу супроводжує екскурсовод. Під час подорожі він розповідає цікаві факти, пов'язані з об'єктами, які ви будете відвідувати. В рамках туру доведеться проїхати 425 кілометрів (дорога туди і назад).

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Перебуваючи в готелі «Трускавець 365», поціновувачі середньовічної архітектури можуть здійснити захоплюючу подорож замками Львівської області. До програми відпочинку в Карпатах входить відвідування Олеського, Підгорецького та Золочівського замків. Кожна з цих споруд має історичну та культурну цінність.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Кожен палац несе печатку, яку наклав на нього час. Всі вони входять до переліку місць, що відвідуються в рамках туру «Золота підкова Львівщини». Вирушаючи на екскурсію замками біля Львова, приготуйтеся слухати дивовижні історії цих споруд.

Золочівський замок зводився як оборонна фортеця. У 1634 році його побудували за наказом Яна Собеського III. Проект розроблявся італійським архітектором, ім’я якого не збереглося. Споруда стало перша будівлею на території Речі Посполитої, яка була оснащена каналізацією. Опалювався палац за допомогою камінної системи. Сьогодні він є музеєм-заповідником. В експозиції представлені предмети меблів і живопис XVII-XVIII століть. Крім того, тут є колекція королівських атрибутів різних галицьких орденів.

Олеський замок стоїть на високому пагорбі. У XIV столітті тут проходив кордон Литви і Польщі. За право володіння Олеським замком билися польські, литовські і українські воїни. В кінці XV століття замок зміцнює його тодішній власник Іван Данилович – український магнат. Сьогодні зали замку стали частиною Львівської галереї мистецтв. Тут виставляються предмети побуту королівських сімей, живопис XV-XVIII століть і рідкісна колекція ікон.

Підгорецький замок зведений в 1640-му Станіславом Конєцпольським. У палацовому саду збереглася липа, під якою в останні роки життя любив сидіти Богдан Хмельницький. Власник замку Вацлав Жевуцький в 1 половині XVIII століття зібрав тут багатющу колекцію картин, зброї та книг. На жаль, колекція була знищена за часів Першої світової. До моменту початку Другої світової тут зберігалася колекція картин князя Сангушко. Він встиг вивести її частину до Бразилії. Пізніше в замку влаштували санаторій для хворих на туберкульоз. Після розпаду Радянського Союзу замок був переданий до фондів Львівської галереї мистецтв. Зараз в ньому проводяться реставраційні роботи.

group 772

Трансфер

Для огляду львівських замків виділяється комфортабельний автобус. З моменту його відправлення групу супроводжує екскурсовод. Під час подорожі він розповідає цікаві факти, пов’язані з об’єктами, які ви будете відвідувати. В рамках туру доведеться проїхати 425 кілометрів (дорога туди і назад).

group

Тривалість

11 год 30 хв

Початок

8:00

Закінчення

19:30

Під час екскурсії ви побачите:

Програма екскурсії «Замки Львівщини»:

ellipse 43 1
8:00 Виїзд з Трускавця
10:00 Приїзд в Золочів
10:00 – 12:30 Огляд Золочівского замку
12:30 – 13:05 Переїзд в Олеський замок
13:05 – 15:35 Огляд Олеського замку
15:35 – 16:00 Переїзд в Підгорецький замок
16:00 – 16:30 Огляд фасадів Підгорецького замку
19:30 Повернення до Трускавця
rectangle 162
exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • транспортний супровід
 • екскурсійний супровід згідно з програмою туру
union

За додаткову плату ви можете:

 • зайти в замки або ж придбати абонемент на відвідування всіх трьох замків протягом одного дня. Вартість абонемента для дорослої людини 270 грн., для дитини – 70 грн.
 • пообідати в кафе
food icon ex

Харчування:

У кафе ви зможете придбати страви на власний розсуд, орієнтуючись на свої фінансові можливості. Вживання алкоголю під час екскурсійного туру не рекомендується.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Золочівський замок
Олеський замок
Підгорецький замок

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 5 600 грн за 7 днів
Короткий опис Екскурсійні тури «ТРУСКАВЕЦЬ 365» – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ» по програмі ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! На Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, за...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки