Екскурсія: Женецький Гук

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Ворохта 365
Тривалість
9:15 – 17:00
Трансфер
Здійснюється до села Татарів автобусами комплексу «Ворохта 365», оснащених м'якими кріслами, системами обігріву та кондиціонерами. На маршрутах працюють професійні водії, знайомі з маршрутами екскурсій.

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

Напевно, немає в Україні регіону, де було би більше водоспадів ніж у Карпатах – цьому краї чистих холодних річок, порізаних порогами. Один із найкрасивіших каскадів поблизу Ворохти – Женецький Гук, сріблястий скарб, захований серед вершин гірського ланцюга Горган.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Ворохта 365.
Детальніше

Екскурсія на водоспад починається з поїздки до Татарова – колоритного селища, що лежить у гірській долині. Навколо простягаються простори Карпатського національного природного парку, найстарішого та одного з найбільших природних парків України.

Маршрут із Татарова проходить нескладною, але довгою стежкою. Над дорогою нависає стіна лісу, часом поступаючись місцем гірським пейзажам.

Горгани – один із найважливіших природних регіонів Карпат, покритий густим лісом, справжніми «легенями України». В дорозі відкриваються види на зелені масиви, над якими виділяються гострі вершини ялин. Більше половини з них є «пралісами», тобто вони збереглися в незмінному вигляді з глибокої давнини. Таким чином, природа заповідника унікальна.

Безкрайню гладь лісу розрізають масивні брили «Горги», від яких і пішла назва найближчих гірських ланцюгів. Скелі схожі на загадкові давні замки, застелені мохом. Серед каменів, покритих малюнками з лишайників, зустрічаються ящірки, жаби й комахи, деякі з яких занесені до Червоної книги. Загалом, групи проходять по маршруту близько 6 км в один бік.

Водоспад Женецький Гук заявляє про себе здалеку – вода, падаючи з 18-метрової скелі, створює гучний шум, який поширюється на значні відстані. Від цього пішла назва водоспаду – «Гук», тобто «шум».

Цікаво, що це один з найновіших водоспадів Карпат – Женецький Гук утворився після Другої Світової війни, коли річка вийшла з берегів. Потік спадає природними сходинками в горі, утворюючи «ванни» з холодною водою, де багато мандрівників купаються. Однак підходити до водоспаду взимку або за вологої погоди небезпечно – камені слизькі, тож можна впасти.

У теплу пору природа околиць схожа на тропічний ліс – бризки з водоспаду поливають навколишні кущі та квіти, вони буйно розцвітають, оточуючи Гук вінком. Навесні тане сніг – водний потік розширюється, заливаючи найближчі скелі.

Зимовий Гук виглядає ще більш фантастично – він покривається льодом, під шаром якого течуть холодні струмочки. Гірський скарб застигає та блищить на сонці, зачаровуючи своєю красою.

Біля водоспаду непогана інфраструктура – тут слизько, тож сам каскад обгороджений поручнями, спостерігати за ним зручно зі спеціальних майданчиків. Також буде можливість відпочити на лавці, дивлячись на мальовничий потік. Біля Женецького Гука є сувенірний ринок. Тут можна придбати карпатський трав’яний чай із медом, каву з перцем, глінтвейн і перекусити.

Далі групі доведеться пройти 5 кілометрів назад до автобусу. В цілому, маршрут не вимагає особливих зусиль, тут немає струмків на дорозі або значних перепадів висот, однак туристи долають відстань близько 10-12 км, тож прогулянка буде досить напруженою. Однак найкрасивіші місця в Карпатах ховаються за найдовшими та найскладнішими стежками.

group 772

Трансфер

Здійснюється до села Татарів автобусами комплексу «Ворохта 365», оснащених м’якими кріслами, системами обігріву та кондиціонерами. На маршрутах працюють професійні водії, знайомі з маршрутами екскурсій.

group

Тривалість

9:15 – 17:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • трансфер
 • послуги екскурсовода
 • харчування
union

За додаткову плату:

 • проходження блокпосту на кордоні Карпатського національного природного парку. Вартість для дорослих – 30 грн., для дітей – 15 грн.
food icon ex

Харчування:

На маршруті пропонується стандартний сухий пайок, до якого входить сир, м’ясо та хліб, а також овочі або фрукти на закуску. Рекомендуємо взяти в похід достатньо води.

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Стежка в Карпатському природному парку
Скелі в Горганах
Водоспад Женецький Гук

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру “Ворохта 365”

ТИЖНЕВИЙ ТУР КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 + ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ

від 7 400 грн за 7 днів
Короткий опис Тижневий тур «КАРПАТИ – ВОРОХТА 365 – ГОВЕРЛА – БУКОВЕЛЬ» – щодня на вибір екскурсії та подорожі, сходження на Говерлу, рафтинг та розваги. З листопада по квітень – ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ! Тур, організовани...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і пізні обіди
 • Подорожі Карпатами
 • Пікніки і сухі пайки
 • Міні-курси катання на конях
 • Розважальні програми
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки