Екскурсія: Знайомтесь: Трускавець

Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365Детальніше
Ця екскурсія безкоштовна в рамках туру Трускавець 365
Тривалість
1 група – 13:00 - 14:00
2 група – 15:00 - 16:00
Трансфер
У рамках екскурсії не передбачений

Опис екскурсії

Вітаємо вас, шановні клієнти мережі туристичних комплексів 365!

У перший день туру «Трускавець 365» гостям пропонується невелика екскурсія, яка дозволить відкрити цей курорт. Тут буде можливість відвідати найбільші парки міста, знамениті мінеральні джерела та пройтися колоритними вулицями Трускавця. Екскурсія проводиться для двох груп.

Ця екскурсія і багато інших надаються безкоштовно в рамках тижневого туру Трускавець 365.
Детальніше

Залишивши готель, туристи рушають до центру – найстарішої частини міста, спорудженої в XIX-1 половині XX століття. У той період були виявлені мінеральні джерела й до карпатського селища рушили гості з Праги, Відня й Берліна.

Досі центр прикрашає дерев’яна забудова епохи розквіту курорту – вілли в стилі «історизму». Старовинні аристократичні дачі Трускавця відрізняються унікальною архітектурою – з одного боку, за розкішшю та красою вони не поступаються знаменитим дачам у швейцарському стилі. З іншого, архітектура трускавецьких вілл увібрала елементи старовинних традицій гуцульської різьби по дереву. Сьогодні ці пам’ятки формують вигляд міста.

Колоритна пам’ятка – костел Богородиці, побудований у 1859-1860 на гроші відпочивальників. Це готична споруда з характерними витягнутими формами та гострими шпилями.

Залишивши костел, туристи рушають до курортного парку, заснованого в 1895. Тут було прокладено 14 км доріжок, покритих гравієм, оточених лавками й охайно постриженими кущами. Уздовж доріжок стоять скульптури.

На окрему увагу заслуговують мінеральні джерела й дерев’яні альтанки. В нижній частині парку знаходиться так звана «музична альтанка» – з 1959 року теплими літніми вечорами тут проводяться концерти. Тут можна відпочивати вдень, ховаючись від спеки.

Прогулянка по Трускавцю буде неповною без відвідин бювету. Найбільший бювет курорту – цілий комплекс із різними водами. Найпопулярніша трускавецька мінералка – це «Нафтуся». Джерела цієї води утворилися за тисячоліття завдяки атмосферним опадам. Дощова вода й талий сніг просочуються крізь грунт, вбираючи органічні речовини. Таким чином, незважаючи на специфічний запах і гіркий присмак, «Нафтуся» сприяє виведенню каменів із нирок, позитивно впливає на систему травлення, а також налагоджує обмін речовин. Відвідавши бювет, гості повертаються до готелю.

Одна з найкоротших у рамках туру, екскурсія послужить своєрідною візиткою Трускавця. На прогулянці можна відвідати головні пам’ятки курорту, познайомитися з його парками та мінеральними водами, відчути колорит зеленого містечка передгір’я.

group 772

Трансфер

У рамках екскурсії не передбачений

group

Тривалість

I – 13:00 – 14:00
II – 15:00 – 16:00

Під час екскурсії ви побачите:

exclude

У рамках екскурсії для вас безкоштовно:

 • послуги екскурсовода
union

За додаткову плату:

 • послуг не передбачено
food icon ex

Харчування:

Не передбачене

Обов’язково сфотографуйте

Перелік об’єктів, котрі ми рекомендуємо сфотографувати:

Дерев'яні вілли Трускавця
Курортний парк
Бювет

Під час екскурсії ви побачите:

Ця екскурсія надається безкоштовно
в рамках туру “Трускавець 365”

ТРУСКАВЕЦЬ 365 - КАРПАТИ - ЛЬВІВ - ЗАКАРПАТТЯ + ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

від 8 300 грн за 7 днів
Короткий опис Екскурсійні тури «ТРУСКАВЕЦЬ 365» – КАРПАТИ – ЛЬВІВ – ЗАКАРПАТТЯ» по програмі ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! На Ваш вибір кожен день екскурсії до Львова, Мукачева, Синевира, Славського, Східниці, за...

Читати далі

Що включено у вартість:

 • Проживання в готелі
 • Безкоштовний трансфер
 • Безкоштовні екскурсії
 • Сніданки і вечері
 • Подорожі по Карпатах
 • Сухі пайки в походах
 • Готельний бювет
 • Купання в басейні влітку
 • Мотузковий парк і зіп-лайн
 • Велосипедні подорожі
 • Розважальні програми
 • Стоянка авто
Весь перелік
ic hotel

Комфортабельний готель

ic excurs

Щоденні
екскурсії

ic mounts

Сходження в гори

ic eat

«Комплексне харчування»

ic bus

Трансфер

ic party

Вечірні
шоу-програми

Відгуки