Конкурс «7 незабутніх днів у Карпатах»

Друзі, ми щасливі, що Ви вибрали наш тижневий тур і довірили нам свій відпочинок!

Але що може зробити відпустку ще краще? Звичайно ж розіграш крутих подарунків!

Умови конкурсу

Для того, щоб стати учасником розіграшу цінних призів конкурсу «7 незабутніх днів у Карпатах!» санаторно-туристичного комплексу «Трускавець 365», необхідно виконати умови конкурсу, а саме:

  1. Зробити фотографію чи відео на будь-якій екскурсійній локації або у готелі «Трускавець 365».
  2. Розмістити фото на своїй особистій сторінці у Facebook з обов’язковим описом того, що вам подобається у тижневому турі «ТРУСКАВЕЦЬ 365».
  3. Уподобати 👍 сторінку Трускавець 365 Готель (підписатися)
  4. Вказати місце свого відпочинку @truskavets365
  5. Залишити посилання на сайт www.tur365.ua

Вибирати переможця буде почесне жюрі на прощальному вечорі у п’ятницю. Переможе той, чиє повідомлення (пост) в соціальній мережі Facebook набере найбільшу кількість лайків. Враховуємо одне повідомлення (один пост) у мережі Facebook з найбільшою кількістю 👍лайків. Більше постів, більше шансів на перемогу!

Які призи чекають переможців:

  • 1 місце – подарунковий сертифікат на тижневий екскурсійний тур у туристичному комплексі «ВОРОХТА 365»
  • 2 місце – сертифікат на тижневий екскурсійний тур на двох з 50% знижкою у туристичному комплексі «ВОРОХТА 365»
  • 3 місце – сертифікат на тижневий екскурсійний тур на двох з 50% знижкою у туристичному комплексі «ЧЕРКАЩИНА 365»

З нами ви розширите географію свого відпочинку!

Організатор конкурсу: Санаторно-туристичний комплекс «Трускавець 365». Вибирати переможця буде почесне журі на прощальному вечорі, в п’ятницю. У складі журі: 2 представники від готелю «ТРУСКАВЕЦЬ 365» та 1 представник від гостей готелю.

Усі питання використання Сертифікату та бронюванню туру – по телефону: 0 800 331 365. На сайті www.tur365.ua ви знайдете інформацію про всі наші тури, які можете виграти! Імена переможців опублікуємо на сторінці Трускавець 365 Готель. Пошук інформації про конкурс у соціальних мережах за тегом #конкурс_Трускавець365.

Важливо:
У розіграші призів приймають участь всі, хто має власну сторінку у Фейсбуці та виконав умови конкурсу. Учасником конкурсу не реєструємо організацію чи людей без особистого фото та імені на сторінці мережі Фейсбук. Отримання вподобань під публікацією від «ботів» – є пряме порушення правил конкурсу! У разі виявлення таких акаунтів всі проплачені/накручені лайки враховуватися не будуть, а учасника буде дискваліфіковано.

🎯 Ми – за чесну боротьбу! Бажаємо всім удачі!