тур 365 Блог - Що нового? - Запуск офіційної версії сайту
photo 2019 10 31 09 09 24 1

Поспішаємо поділитися з вами приємною подією. Тепер у нас оновлений сайт. Думаємо, ви вже мали можливість переконатися, що він – шалено крутий. Красивий, зручний, інформативний! Але, зрозуміло, ми повинні посвятити вас в деталі, розповісти про всі корисні фішки.

Про причину оновлень

Отже, для початку пояснимо, чому прийняли рішення оновитися. Все просто! Для того щоб вам, нашим клієнтам, стало ще комфортніше, приємніше і легше вибирати для себе відпочинок. У зв’язку з цим ми об’єднали абсолютно всю інформацію про послуги, що пропонуємо. Тепер всі тури і готелі разом – на одному сайті. Тобто буде зручно порівнювати готельні комплекси «Київ 365», «Трускавець 365», «Черкащина 365», «Ворохта 365». Те ж саме – тижневі тури, які ми організовуємо. Щоб в результаті ви могли зупинитися на ідеальному саме для вас варіанті.

Крім того, наш апгрейд дозволяє оперативно дізнаватися про новини Мережі і актуальні пропозиції, ділитися своїми враженнями і ставити питання, що вас хвилюють. Одним словом, ласкаво просимо!

Про дизайнерське рішення

Як відомо, по одягу зустрічають! Озброївшись цим знаменитим висловом, ми розробили першокласний дизайн оновленої версії сайту. Ставку зробили на мінімалістський візуальний концепт.

Запуск нової офіційної версії сайту Відпочинок 365

Тепер у нас все стильно та лаконічно. Ви не будете відволікатися від пошуку необхідної інформації, але в той же час будете насолоджуватися неймовірною красою Карпат, Черкащини, захоплюючими краєвидами столиці.

Про навігацію та інтерфейс

У нас все дуже і дуже зручно, а ще – інтуїтивно зрозуміло. Під кожен готель і тур відведена своя окрема сторінка.

навігацію та інтерфейс tur365.ua

Там розміщена максимально детальна інформація. Вказана вартість і детально розписано, що в неї входить (до слова, тижневі заїзди та проживання в готелі організовані за системою «все включено»!).

Також онлайн-сервіс має розділ «Послуги». Там всі деталі про екскурсії, додаткові пропозиції, харчування, лікування, дитяче дозвілля. В розділі «Контакти» ви знайдете адреси, телефони, e-mail кожного туристичного комплексу.

контакти на tur365.ua

Зверніть увагу! Забронювати семиденний відпочинок або номер в готелі можна в 1 клік. Також можна вибрати варіант бронювання по телефону. У будь-якому випадку процес відбувається швидко і надзвичайно просто. Ви не витратите жодної зайвої хвилини особистого часу – найціннішого ресурсу сучасної людини.

Про приємні нюанси

Диявол в дрібницях! Тому подбали про всі додаткові опції та другорядний функціонал. Для комфорту відвідувачів нова версія ресурсу має дві мови. Ви можете вибирати між українською та російською.

контакти tur365.ua

Зробили фавікон, що легко впізнати та прочитати. А це означає, що ви точно не втратите нас серед безлічі інших сторінок. Зможете швидко знайти серед своїх закладок.

Про зворотний зв’язок

Для нас дуже важливий фідбек. Тому в правому нижньому кутку вас чекає кнопка зворотного зв’язку. Ви можете замовити дзвінок або ж скористатися online-чатом. Компетентні менеджери негайно дадуть відповідь на всі ваші питання, що стосуються готельних комплексів, тижневих турів, вартості, знижок, проживання, харчування, розваг.

онлайн-чат на tur365.ua

Тут же можна залишити свій відгук, поділитися отриманими під час поїздки емоціями. Не ігноруйте дану опцію – ваша думка дозволяє нам стати ще краще, швидко виправивши недоліки і посиливши наявні переваги.

Про наш блог та нову групу в Facebook

Хочемо тримати вас в курсі нашого життя і оперативно розповідати про те, що у нас відбувається. Тому створили блог, де будемо ділитися корисним контентом – цікавим, яскравим, пізнавальним. У тому числі в розділі «Блог» будемо проводити конкурси з класними призами.

А ще – у нас нова група у Фейсбуці! Створили загальну сторінку, де будемо одночасно розповідати про всі події та пропозиції Відпочинок 365. Приєднуйтесь, щоб регулярно отримувати свіжу порцію новин про нашу мережу та кожний туристичний комплекс окремо. І, звичайно ж, не забувайте поділитися корисним посиланням з друзями.

Запрошуємо всіх, хто любить Україну і різноманітний, але завжди комфортний відпочинок. Ми працюємо для вас триста шістдесят п’ять днів на рік! Все для того, щоб кожен зміг отримати незабутні враження від відпустки!