Неперевершені Карпати ніби створені спеціально для любителів лижного відпочинку. Тут велика кількість місць, що дозволяють вдосталь насолодитися чарівними пейзажами і захоплюючими дух схилами. Серед таких – гірськолижний комплекс Крутогір 365.

Крутогір365

Даний туристичний центр має безліч переваг. І, поза всяким сумнівом, вартий того, щоб його обов’язково відвідати. Навіть в тому випадку, якщо ви не вважаєте себе завзятим адептом крутих спусків та засніжених трас.


Запрошує готельний комплекс «Трускавець 365»


Поїздки на Крутогір є частиною програми нашого тижневого туру «Трускавець 365». Отож, всі послуги, що стосуються лижного дозвілля, включені у вартість семиденного відпочинку (до речі, вона становить близько 3600 гривень). Але! Давайте обговоримо все максимально детально.

Трускавець365

Зручна локація


Фактична адреса комплексу Крутогір365 – це Львівська область. Слід зазначити, що місце розташування досить вдале. Він знаходиться в 10 км від популярної здравниці Трускавець. Зовсім поруч розкинувся Національний природний парк «Сколівські Бескиди». Недалеко – місто Борислав з нафтовидобувними вежами та Дрогобич з унікальними архітектурними пам’ятками.

Трускавець365

Близькість до готельного комплексу «Трускавець 365» дозволяє з комфортом щодня відвідувати лижні траси Крутогора. Їхати всього лишень 15 хвилин. Трансфер з готелю здійснюється о 9.00, 10.30 і 13.00. Назад – в 11.15, 15.00 і 16.30. Ви встигнете не тільки вдосталь накататися, насолодитися неймовірної краси природою і морозним свіжим повітрям. Але й повернутися до лікувально-оздоровчих процедур, а також інших заходів в рамках семиденного заїзду.


Відмінна інфраструктура


Схема спусків Крутогір365

Комплекс почав свою роботу в 70-х роках минулого століття. З того часу він невпинно ріс і розбудовувався. На сьогоднішній день має розвинену інфраструктуру: все необхідне для комфортного відпочинку зимою в Карпатах.


У розпорядженні лижників і сноубордистів кілька різних за протяжністю (200м, 500м) і рівнем складності спусків. Є «синя» траса, яка підходить початківцям і середнього рівня підготовки лижникам. Є «червона» траса, рекомендована просунутим користувачам. Також була введена в дію нова траса, розрахована на початковий рівень катання. Окремо розташований спеціально підготовлений спуск для санок і тюбінга.


Для відпочиваючих обладнані: стоянка для транспорту, утеплені місця для відпочинку, дитячий майданчик, кафе. Є пункт прокату лиж, санок та іншого необхідного спорядження. Діє бугельний підйомник.


І ще! Перед поїздкою вам не потрібно моніторити прогноз погоди на предмет наявності снігу. Підготовка трас здійснюється за допомогою спеціального обладнання. Ратраки і машини для отримання снігу допомагають створити бездоганні умови для катання незалежно від примх погоди. Сезон триває з листопада по березень.


Універсальний відпочинок для всієї родини

Крутогір365

Крутогор з його зручним місцем розташування, гарною інфраструктурою та різноплановими трасами – універсальне місце не тільки для досвідчених шанувальників лижного драйву, але й для першого знайомства з гірськолижним спортом, якщо ви їдете відпочити в Карпатах всією родиною! Тут буде цікаво всім підкорювачам засніжених схилів від професіоналів до новачків.


Є ідеальним вибором для сімейної прогулянки. Діти будуть в захваті від запропонованих розваг: санчат, «ватрушок», каруселі, мотузкового парку. Батьки зможуть насолодитися прозорим, нереально чистим повітрям та чудовими картинами засніжених гір. І, звичайно ж, отримати задоволення від смачної місцевої кухні.


Доступність і першокласний сервіс Крутогір 365


Крутогір365Однією з найвагоміших переваг гірськолижного комплексу Крутогір365 є вартість. Цінник тут значно приємніший, ніж, якщо ви будете кататися, наприклад, в знаменитому Буковелі. Ще доступнішим ваше спортивне дозвілля робимо ми – Мережа туристичних комплексів Відпочинок365.


Тижневий тур «Трускавець 365», що організований за системою «все включено», пропонує БЕЗКОШТОВНО:


  • трансфер до/від гірськолижного комплексу Крутогір 365;
  • прокат спортивного спорядження (лижі, палиці, черевики, сноуборд, санки та інше необхідне);
  • використання підйомників;
  • обід-пікнік;
  • послуги інструктора (навчання лижній майстерності і дорослих, і дітей).


Чекаємо всіх бажаючих відпочити і отримати задоволення від активного дозвілля. Запевняємо, ви будете повертатися до нас знову і знову!