Конкурс «7 незабутніх днів у Карпатах» у туристичному комплексі ``ВОРОХТА 365``

Шановні гості готелю «Ворохта – цілий рік», хто заїхав у готель, чи відпочиває за тижневою екскурсійною програмою, для вас – новий конкурс.

УВАГА! Нові умови конкурсу та розіграшу призів серед відпочивальників екскурсійного туру “Ворохта 365 – Говерла – Буковель”

Умови конкурсу

Для того, щоб стати учасником розіграшу цінних призів конкурсу «7 незабутніх днів у Карпатах!» туристичного комплексу «ВОРОХТА 365», необхідно виконати всі умови конкурсу, а саме:

  1. Зробити фотографію чи відео на будь-якій екскурсійній локації або у готелі «ВОРОХТА 365».
  2. Розмістити фото на своїй особистій сторінці у Facebook або Instagram з описом того, що вам подобається у тижневому турі ТК «ВОРОХТА 365».
  3. Уподобати сторінку у Facebook або Instagram, (підписатися).
  4. Вказати місце свого відпочинку.
  5. Залишити посилання на сайт www.tur365.ua

Переможе той, чиє повідомлення (пост) в соціальній мережі Facebook або Instagram набере найбільшу кількість лайків. Враховуємо одне повідомлення (один пост) у мережі Фейсбук з найбільшою кількістю 👍 лайків. Більше постів, більше шансів на перемогу!

Які призи чекають переможців:

  • 1 місце – подарунковий сертифікат на тижневий екскурсійний тур у туристичному комплексі «ТРУСКАВЕЦЬ 365»
  • 2 місце – сертифікат на тижневий екскурсійний тур на двох з 50% знижкою у туристичному комплексі «ТРУСКАВЕЦЬ 365»
  • 3 місце – фотосесія у гуцульському вбранні на карпатських локаціях

З нами ви розширите географію свого відпочинку!

Організатор конкурсу: туристичний комплекс «ВОРОХТА 365». Вибирати переможця буде почесне журі на прощальному вечорі, у четвер. У складі журі: 2 представники від готелю «ВОРОХТА 365» та 1 представник від гостей готелю.

Усі питання використання Сертифікату та бронюванню туру – за телефоном: 0 800 331 365. На сайті www.tur365.ua ви знайдете інформацію про всі наші тури, які можете виграти! Імена переможців опублікуємо у соцмережах. Пошук інформації про конкурс у соціальних мережах за хештегом #конкурс_Ворохта365.

Важливо:
У розіграші призів беруть участь всі, хто має власну сторінку у Фейсбуці та виконав умови конкурсу. Учасником конкурсу не реєструємо організацію чи людей без особистого фото та імені на сторінці мережі Фейсбук. Отримання вподобань під публікацією від «ботів» – є пряме порушення правил конкурсу! У разі виявлення таких акаунтів всі проплачені/накручені лайки враховуватися не будуть, а учасника буде дискваліфіковано.

🎯 Ми – за чесну боротьбу! Бажаємо всім удачі!