Оздоровчий відпочинок у Карпатах

Карпати – серце українського спорту, екологічного туризму та оздоровлення. Гірська природа створила ідеальні умови для корисного відпочинку.

Одна з ключових умов здорового способу життя – це помірна фізична активність. Ідеальна локація для спортивного відпочинку на природі – Трускавець. Це місто розташоване на Львівщині в оточенні лісів і невисоких пагорбів передгір’я.

Тут є безліч напрямів для гірських походів. У рамках туру від мережі «Відпочинок 365» можна вирушити в похід Бескидами – однією з найважливіших гірських мереж Карпат. Для збереження Сколівських Бескидів на Львівщині було створено Національний природний парк, що оточує славнозвісний мінеральний курорт Східницю.

На відпочинку в Трускавці можна взяти напрокат велосипед або замовити велопрогулянку для групи. У готелі видаються спеціальні велосипеди, пристосовані до нерівностей і перепадів висот на гірських дорогах. Для прихильників більш спокійного велоспорту підійде центр міста – мальовничий район з охайними доріжками, зеленими алеями, затишними старовинними будівлями й санаторіями.

Карпати. Рафтинг

Одним із найяскравіших видів літнього відпочинку є рафтинг. Класичний центр карпатського рафтингу – легендарна річка Черемош поблизу Верховини. Вона розташована в серці гір – навесні сюди стікає талий сніг, річка стає найбільш повноводною, а сплави – максимально динамічними. На відпочинку в Карпатах набираються групи з інструкторами – туристів супроводжують на сплаві, а згодом частують: влаштовують пікнік.

Річки Прикарпаття дещо повільніші та спокійніші – рафтинг на ріці Стрий прекрасно підходить для дітей і початківців. Таким чином, можна спостерігати за мальовничими околицями ріки – узбережжя вкрите зеленню, а вдалині річку охоплюють гірські ланцюги.

Нафтуся - джерело лікувальної мінеральної водиПідземний світ Карпат не менш унікальний, ніж їхня природа, – тут сформувалися багатющі джерела мінеральних і термальних вод. Найпопулярніші родовища розташовані в Трускавці й Східниці – курортах, що уславилися мінеральною водою «Нафтуся». Ця мінералка формується в підземних родовищах – вони наповнюються дощовою водою, коли вона просочується крізь ґрунт і вбирає органічні речовини.

Мінеральні води лікують захворювання нирок, травлення й порушення обміну речовин. Речовини, що є в «Нафтусі», стимулюють роботу рецепторів, які покращують функціонування систем людського організму.

Найвідоміший курорт Закарпаття – Берегово. Це місто розташоване у вулканічному регіоні – на глибині води розігріваються й наповнюються різноманітними речовинами, насамперед сірководнем. Таким чином, купання в тутешніх басейнах доволі специфічне – сірководень фарбує воду в коричневий колір і надає їй неприємного запаху.

Тим не менш, термальні води Берегового мають цілий букет корисних властивостей. Насамперед, вони зміцнюють опорно-руховий апарат. Таким чином, відпочинок на цьому курорті буде особливо корисним для людей, що відновлюються після травм, а також мають захворювання кісток і м’язів. Крім того, термальна вода покращує стан шкіри, позитивно впливає на нервову й серцево-судинну системи. У рамках туру мережі «Відпочинок 365» в Трускавець можна відвідати басейн «Жайворонок» у Береговому – атмосфера цього курорту передає колорит купання в морі за багато сотень кілометрів від узбережжя.

Берегово - басейн «Жайворонок»

Відпочинок у готелі «Трускавець 365» пропонує гостям різні види лікувальних процедур. У готелі є терапевт, тож перед тим, як замовляти медичні послуги, можна проконсультуватися.

Не варто забувати, що, окрім фізичної користі, відпочинок у Карпатах є найкращим варіантом, аби відволіктися від динамічного ритму сучасного життя й розслабитися – а це є чудовим шляхом захисту душевного здоров’я.